Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erröl az...

Mi a véleményetek erröl az autó izzórol (H. O. D)?

Figyelt kérdés

Üdv

Izzó vásárlás elöt álok és nem tudok dönteni.


Ép gondolkozm egy H.O.D Super White izzón.


Video is van rola : http://www.youtube.com/watch?v=xo3DanTfH2M



Akinek van ilyen izzója azt irja le a tapasztalatát.


Elöre is köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 22. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Értelmetlen, az üveg kékre festésétől "xenonosabb a fénye" de ettől meg a fényerő csökken. 100W-os verziót meg a foncsor nem bírja, plusz a vezetékek sem. Végignéztem a videót róla, ott is annyit bizonyítottak, h kékesebb a fénye. (nem volt fényteszthez egy luxmérőjük ? :) ) Az osram Night breaker meg jobb fényerőt tud, viszont kicsi az élettartama.
2013. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen izzóm de óckodom az ilyen új dolgoktól.

Már csak azért is mert villanyszerelő vagyok igy van némi fogalmam az áramról.

Meg volt is egy teszt sorozat amit a totalkar csinált a hagyományos halogén lámpatestekbe épitett szenon meg emelt fényerejű izzók fénykévélyével hogy hiába a magasabb fény nem oda viágitott ahova feltétlen kell.


Ennek az izzónak meg jó lenne tudni valamit a működéséről hogy most akkor ez is halogén magasabb fényerővel ami lehet szétégeti a froncsort vagy olyan kicsi trafót csináltak ami belefér már az izzóba? Ez mondjuk elég hihetetlen.

De amit a videóban is mond az ember az izzóról hogy zaklatják az ezt az izzót használó autóst valószinűleg azért mert kiszurja a rendőr hogy vakít.

Oké hogy nincs trafód de ugyanugy elküldhet műszakira ott meg ha nem olyan a fénykéve ugy is megbüntetnek ilyenkor meg mindig visszacserélni hagyományos izzóra?

Nekem elég feleslegesnek tűnik a dolog

2013. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

carstylingon meg a youtube hozászólások közt látok olyan tapasztalatot róla hogy csak 350 üzemórát bir nagyon sok uv-t termel tönkreteszi a froncsort néhányuknak csak 3 hónapot birt.

Szerintem ez egy sima emelt fényű kinai izzó ami tönkre teszi a lámpatestet én nem használnék ilyet.

Nem hiszem hogy jobb egy night breakernél legalábbis az nem tesszi tönkre a froncsort.

2013. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2013. jan. 22. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én láttam a többi részt, pont arra írtam , hogy ott látszik, hogy csak kékesebb. Én nem vennék ilyet ez tuti.
2013. jan. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

szerintem nem is veszek halgatok rád :)


és inkabb veszek egy GE Megalight Ultra up to 90% izótt :)

erröl mi a véleményed? :)

2013. jan. 22. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a HOD kb 1.5 hónapot bírt és kiégett.
2013. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

értem.


az nem sok akkor maradok egy másik izzónál.

2013. jan. 22. 18:56
 9/10 ghostos válasza:

Sziasztok! Én is szenvedek egy Chrysler Voyager lámpájával.Nagyon rosszul és gyengén világít!Az ebay-en találtam ilyen izzót a magyar ár töredékéért!kb1700ft postával!ennyiért érdemes kipróbálni.már mást is rendeltem hong-kong-ból,megjön csak nem gyors!


Üdv!

2014. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem kb 2 éve van benne a Suzuki Ignisemben, és 1 éve a párom Toyota Yarisában mindkét autóban kiválóan működik
2019. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!