Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt e mar vkinek alkalma...

Dnyetwa kérdése:

Volt e mar vkinek alkalma hajtani a 2012 1.2 44kw 60lovas Trendline Volkswagen Polot? Udv

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 21:26
1 2
 1/20 anonim válasza:
igen, volt
2013. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
tenyleg gyenge a motor?
2013. jan. 27. 21:30
 3/20 anonim ***** válasza:

most kinek mi a gyenge ha nem akarsz versenyezni bőven elég az a motor ami benne van .

Én azt sem értem hogy minek raknak a mostani kiskasztniú autókba annyira erős motorokat aztán meg a sokbolond hajtja marha módjára és persze ha baleset van akkor ráfogják az útviszonyokra unokatesom is majdnem meghalt a hülye haverja véget néhány éve ép fagyni kezdet le a nyirkos út a marha inas hajtotta az 1.8 benzines golfot és olyan szépen megcsúsztak rajta hogy 120km/ öránál aztán meg fához csapódtak 5ból 2-ten maradtak életbe

Szóval szerintem bőven elég erős az a 44KW-os motor egy polóba.

2013. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok és elég szépen megvagyok a 2.0 szívó dízeles 54 KW-os Toyota Carinámmal nagy kényelmes biztonságos ha kell lehet vele előzni de gyorsulási versenyt nem lehetvele nyerni de engem nem is érdekel nem akarok fáramászni viszont 4,5-5 ltyóval elmegyek 100 kmert
2013. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Az a baleset egy ilyen Poloval is ugyanúgy megtörténhet. Nem mindenki eszetlen száguldozásra vesz erősebb autót, sokan szeretik ha nem kell kitaposni a kocsi belét, hogy menjen is valamennyire. A kérdezőnek: városi használatra még elmegy, de városon kívülre már felejtős, mert ott már nem is megy, és nem is eszik kevesebbet mint egy 1.4 vagy 1.6.
2013. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

én szerintem aki erősebb autót akkar vegyen Ww passatot Auda A6 ,Toyota avensist de ne a kis vackokat az erős motorral akinek meg csak városi használatra kell egy kis autó abba meg bőven elég egy kis teljesítményű motor is de szerintem még lakottterületen kívűlre se feltétlenűl muszály egy legaláb 100 lóerős auto a 90 km/ óra elérésére mondjuk azt nem vitatom hogy a teljesítmény növelsével csökken a fogyasztás az is igaz hogy a gyártók se azért találták ki hogy a sok gyagyás aki nem néz semmit padlógázzal járkáljon vele .

De az új fókuszon lehidaltam 1.0 benzines és 100 Kw a gyártók megórűltek ennek végkép nem látom az értelmét azis márn csak városba való azért nem hiszem hogy az 1000 tovább fogja bírni mint az 1.6 azért a köbcenti is számít nem csak a teljesítmény nem tudo az új fokusz kb 4 millába kerűl anyiért márn lehet kapni egy 3 éves Audi A6 3.0 TDI quatrot is én inkább venném azt mint egy új 1.0 Focust

Amúgyis most panaszkodnak az emberek a teljesítményre hogy kevés akkor régen mit mondatak voln mikor az 1500 ladával éphogy elérték a 130 km/órát igaz annál a sebbességnél márn műveszet az úton tartani a zsigát legalábis a miénk az igen labilis volt márn 100 felet pedig a futóművet cakpak felújítottuk utáltuk azt az autót egy félévigse tartotttuk meg ja és piszkosúl sokat kajelt.

A trabival meg annak is örűltek ha mentek 70-net vele szóval ezekhez képest az az 1.2 poló nem is hangzik rosszúl de a focuson még mindig lehidalok DDDD

Egyépként meg mindenhova elkell indúlni időben nem pedig utána rohanni mert elkések

itt a focus csak 92 kw-os megáll az eszem annyit kell rá fizetni ment egy felső közép kategóriás autóra

[link]

2013. jan. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja énis az erősseb autókat mellet álokk csak nagy kasztnival nem kisautó kasztnival azárt egy A6 vagy esg passat,vagy pedig egy avensis vagy a terepjárók pajero,Range rover Toyota Land Cruser csak biztonságosabb mint pl egy golf vagy egy astra énnekem a biztonság az elsődleges
2013. jan. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Annyira nem tűnik rossznak az 1 literes focus, bár a motor 240e-es tervezett élettartama nem túl bizalomgerjesztő..

[link]

2013. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

ha közlekedni szeretnél vele (nem pedig pózolni, villogni) tökéletes az az autó. Relatív keveset eszik, lehet vele azért autópályán is menni normálisan. 4-5 fővel, megpakolva már elég gyengécske, de évi 2-3 alkalommal, ha van ilyen, azt meg ki lehet bírni.

Nyilván van ennél biztonságosabb erősebb stb, mint már írták, de ez mégis új autó, megbízható, olcsón fenntartható.

2013. jan. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
hát azért márn 92 Kw kwll wgy kis lóvét kipengetni a teljesítmény adóra és a biztire
2013. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!