Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s50-emen amikor alapjár...

Simson s50-emen amikor alapjáraton van és amikor megyek vele olyan mintha kihagyna a gyújtás de csak ha bemelegszik egy kicsit a motor ha kalapácsot most cseréltem ha kondenzátort kicserélem jó lesz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy a gyertya vagy a kipufogó nem jó.A kipufogónál ha ásványi olajat használsz akkor elég sok piszok rakódik le és ez visszafolytja a mocit mikor bemelegszik.

Vagy akár az úszód is lyukas lehet ,ez is produkálhat érdekes dolgokat.Kalapácsot,kondit ezeken csak akkor érdemes cserélni ha tényleg tudod hogy azok mentek tönkre,mert ezek az utángyártott cuccok elég gáz minőségűek.

2013. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is van 5O-esem de az mint a doxa :D Na de tiéd ha gyújtás gondjai vannak akkor a következőket nézd meg rajta : Esősorban cseréld ki a gyertyát isolatort vegyél aztán nézd meg a gyújtás holtpontját mikor kezd nyitni a megszakító, beleteszel a gyertya lukjába egy ceruzát és figyeled hogy amikor kezd nyitni a megszakító akkor mennyi van még ahhoz hogy teljesen feljöjjön a dugó, vegyél márkásabb megszakítót ne azt aminek fehér müanyag a kopó része.. cseréd ki a kondit is nem sokba kerül álítsd be faszáúl a karburátort lehet sokat kap és küszködik az elégetésével de lehet hogy a mágnes is küszködik már vagy valamelyik tekercs.. ha ott lennék akkor megmondanám egyből de igy látatlanba nem tudom tölts fel egy videót a youtubra és küld el a linkjét privátba és többet tudok segíteni hallani kéne hogyan beszélget akkot tudnék bíztosat..
2013. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 dolog,gyertya,levegő,súbertű feljebb rakása és elvileg pőfőgni fog
2013. febr. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
először vegyél bele egy kondit és ha nemjó akkor lehet hogy gyújtótekercs. Nekem is a gyújtótekercs miatt hagyogatott ki.
2013. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!