Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » érdemes mostanság benzin...

érdemes mostanság benzin gázos autót venni?

Figyelt kérdés
nézegettem ezeket a kocsikat,külön kell vizsgáztatni a gázos részst?illetve sok nyűggel jár ez a gázos dolog?
2013. márc. 1. 12:20
 1/10 szántóvető ***** válasza:

[link]

használt autónál a gáztartály érvényességi idejére kell figyelni,egy új tartály ott van 50 ezer Ft körül.

2013. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne érdemes ! Mindig is az volt és az is lesz. Jelen pillanatban a benzin 430, a gáz 270,néhol még olcsóbb! és gázból + 1 litert kell hozzá számolni,a fogyasztáshoz. és ez lesz a km dijja. ha 8 l eszik benzinből az kb 34-35 ft/ km, ez gázzal kb 24-25 ft/km. A műszaki kb 5 e ft al több. A tartályra olyan 7-év körül van az engedélyezés,de ha lejár még 2x meg lehet újítani.
2013. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Plusz mondjuk ha a szlovak vagy a roman hatart kornyeken laksz,akkor tankolni is megeri atmenni .. 70-90Ft-tal olcsobb literenkent a gaz mindket szomszedos orszagban
2013. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,most néztem egy kocsit,1év műszaki,2 év a gázra,nem egyszerre kell vizsgáztatni?
2013. márc. 1. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:

A műszakija 1x -re van.De a tartálynak van nyomáspróbára engedély,ami valoszinű a te tátottadnál 2 év. Azt az autógáz szerelők szokták újra engedélyezni. Olvass rá a Molnár autógáz Páhi.

[link]

2013. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne gázos autó.
2013. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ahogy az előtem író is írta a benzi-gáz üzemü autó műszakija egyszere van. A lényeges kérdés hogy megéri-e

erre nehéz válaszolni. Az utóbbi időbe sokat fejlődtek a gázrendszerek régi autóba régi gázrendszer van nem biztos hogy az megéri. Jó lenne tudni az autó tipusát a beszerelt gázrendszer tipusát a szerelés évét és a futott km-t. Nekem 2006 autóm van 2009 be szerelték be az akkori legmodernebb gázrendszert. Hengerenkénti befecskendezés 200.000 huf-ba került. Már több mint 40000 km mentem gázzal az árát nekem behozta hisz volt hogy a gáz fele annyi volt mint a benzin. Ha kérdésed van írj megpróbálok segíteni.

2013. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
gázpalackból átlehet fejteni a kocsiba a gázt?azzal is műkődne?
2013. márc. 2. 07:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen működne. Lehet kapni kb 20-25eFt körül gázpumpát,amihez csak a megfelelő csatlakozókat kell legyártani és mehet .
2013. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Át lehet fejteni csak nem éri meg mert nem olcsóbb a palackosgáz. Nem kell pumpa sem ,csak egy megfelelő cső és forró víz meg egy kertesház . Az egész semmivel sem veszélyesebb mint marmonkannából benzint tölteni a tankba.
2013. ápr. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!