Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601 tulajdonosok! Pár...

Trabant 601 tulajdonosok! Pár kérdés?

Figyelt kérdés

Helo a Trabant 601 tulajdonosoktól kérdezném, hogy mennyibe kerül egy évre az autó fenntartása?


Benzin és egyéb költségek most annyira nem számítanak, csak a súlyadó kötelező és stb. De főként a súlyadó mennyit fizettek rá negyedévente?


Írhattok pár szót esetleg javíttatásokról is, alkatrész árakról nagyon megköszönném:)



2013. márc. 4. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A teljesitményadó kb 2700ft egy évre,a biztositás az attol függ milyen bonusban vagy.

Alkatrészt szerintem olcson kapsz hozzá,de készülj fel hogy sok gondod lesz vele,mivel ezek már nem mai darabok

2013. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

A teljesítmény adó a súly adó a biztosítás is változó annál attól is függ hogy hol laksz és melyik biztosítónál vagy

De a 601 trabantra nem sok mert alacsony a kw-ja vagyis a teljesítménye 10.000 elég egy évre a teljesítmény adót és a biztit együttvéve még városon is

2013. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen városba vagyok, hát a biztosítással tudtam kalkulálni, a súlyadó volt a lényeg köszönöm:)


Az alkatrész olcsó az jó, de az nem hogy gyakran lesz baja:D


Mik úgy azok a hibák amik előjönnek gyakran? Amit érdemes vásárlásnál néznem az autón?

2013. márc. 4. 18:15
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Kérés hogy használod,ha 60-70nél nem mész vele jobban,meg nem forgatod szét az agyát,akkor a motor viszonylag birja,de ha keneted neki akkor 20-30 ezrenkét lehet hozzá kell nyulni a motorhoz.Meg kérdés egyébként milyen állapotban van...? De miért nem veszel egy normálisabbat?
2013. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát nem annyira hétköznapi használatra kellene, és városba is ráadásul:P szóval 50 felé nem menne, inkább csak hobbi célra szeretnék valamikor egyet.


Ismerősöm is vett már magának 25 ért, de én már olyan 80 ért láttam tök jókat, persze mire összegyűjtöm a pénzt az vagy félév még:S Csak gondoltam megérdeklődöm érdemese gyűjteni egyáltalán:) de szerintem nekiállok, mert egész olcsón meglehet akkor a papírokat úszni, az átíratás ami sok még ahogy láttam, kocsi ára majdnem:S De akkor aztán meglehet úszni olcsón a fenntartást köszönöm a választ:)

2013. márc. 5. 00:05
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Az átírás 140 FT Kb szóval a 601 két üteműnél 19 Kw-nál nem nagy összeg 3000 ft ból a neveden van és még ha egyébb plusz is van 10.000 ból megúszod az összes papírmunkát
2013. márc. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
'40 Ft Kw-onként Kb ezt akartam írni
2013. márc. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
140 bocs szarakodik a billentyűzetem
2013. márc. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ami fontos! : nem a súly adó meg a pótalkatrész lesz "drága",hanem az hogy ez egy betegség, rengeteg pénzt bele fogsz ölni hogy szepitgesd. Én ugyan így voltam mint te, megvettem 70ért és most 160000+ ba van. Természetesen megéri mert nagyon jó ilyennel foglalkozni. És nem azért 160 mert rossz autó hanem azért mert jó autó, és vannak hozzá olyan ritka és értékes alkatrészek amikre megéri pénzt költeni. Szerintem vágj bele.
2013. márc. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!