Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen védekezési módot...

Milyen védekezési módot válasszak az autó tolvajok ellen?

Figyelt kérdés
Van riasztóm, ha neccesebb kerületben állok meg (XIII., III.) akkor ki szoktam szedni a gyújtás kábelt az elosztó és a trafó között. Így nem tudják elvinni, igaz?

2013. márc. 14. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
Húzz rá óvszert.☺
2013. márc. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nincs biztos módszer. Úgy is el lehet lopni ha akarják!
2013. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
kártyás immo még ezenkívül, esetleg váltózár még.
2013. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nincs biztos módszer, mert amit el akarnak lopni, el is lopják
2013. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
inkább egy 5 km-es hatótávú pageres riasztót vegyél és amikor jelez a távirányító fuss egy vascsővel a kocsidhoz! Mert a járókelők garantáltan nem fognak oda menni hogy megvédjék az autódat ha riaszt. Az a legjobb ha néma riasztásra kapcsolod így nem tudja az emberke hogy már úton vagy a vascsővel :D
2013. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz módszer ,de én úgy alkalmaztam amit leírtál (gyújtókábel ki ) hogy beraktam egy "herélt " kábelt ....

Így maradt meg annó a Gsi-Astrám :)

2013. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
82%

Most kezdenek el márciusban forgalmazni GPS-es "nyomkövetőt" autókhoz. Beszereled, ha megmoccan az autó a kütyü már küldi az SMS-t a koordinátákkal. Az interneten pedig tudod követni, hogy merre "kóborol" a kocsi.


Amúgy állítólag a pajzs védelem bazijó. Hallottam olyat, hogy elveszett a kocsihoz a kulcs és hogy a Pajzsos szakembereknek 3 óra volt mire feltörték a zárat. Nem a tolvajnak, a szakembernek aki pontosan ismeri a rendszert.

2013. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
A tolvaj még jobban ismeri a rendszert mint a szakember.
2013. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
opel astra G autóm van, én ha otthagyom valahol, akkor ezeke végzem el: kormányzárat lezárom, magnó előlapját leveszem, 1-esbe teszem, kéziféket behúzom, és van egy indításgátlóm, egy öngyújtó amiben mágnes van, és ha a helyén van az öngyútó akkor indít csak az autó, és akkor az öngyújtót elveszem a helyéről, és akkor nem indul, semmit nem hagyok az utastérben ami valakinek szemetszúrna, és beszoktam zárni kettőre, tehát megnyomom egyszer a bezáró gombot bezárja megnyomom megint akkor bezárja még egyre vagyis reteszre!
2013. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2013. márc. 14. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!