Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közúti ellenőrzés során...

Közúti ellenőrzés során büntethetnek, ha az elsősegély doboz hiányos vagy lejárt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy büntetnek. Sőt már abba is beleszólnak ha a zárómatrica levan szakadva mert az már azt jelenti hogy fel lett nyitva.
2013. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:

elvileg büntethetnek,az más kérdés hogy elfogadod-e a büntetést vagy nem:

[link]

2013. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
az enyémbe nincs is elsősegélydoboz :O
2013. márc. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ne szívassátok.. már törvényben engedélyezték, hogy nem kell elsősegélydoboz. Akkor kérik, ha balesetet okoz, és személyi sérülés történt..na az a szívás. Addig nem kérik, nem is kell hordani.

Kreszmódosításban benne van.az izzókészlet sem kötelező..csak égjen minden lámpa.

2013. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
már nem kötelező, de baleset esetén elővesznek, mert nem volt nálad, nem tudtál segíteni másokon
2013. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Igen, ez tipikus magyar mentalitás.

Nem kötelező, de legyen ha kell. Nem tájékoztatunk, de elvárjuk, hogy mindenki tudja.

Hogy büntethetnek meg olyasmiért ami alap esetben nem is kötelező?? Balesetre számitva hordjuk magunknál? A spórolós magyar pont nem fog "a lehetőségre" tekintettel erre beruházni. "Áá ugyse ér baleset -az mindig mással történik ugyebár-"

Nagyon nincs ez így jól..

Baleset esetén meg majd kölcsönkérünk? Nekem nincs. Neked?? Nekem sincs.. Hát akkor sajnáljuk haver, meg kell várnod a mentőket..

2013. márc. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És ehhez hozzájön, hogy a mentősök kérik,ne nyúlj a sérülthöz,mert nem értesz hozzá.(persze van aki igen,és van olyan sérülés,amit meg lehet oldani)

Én azt mondom: max 3000forint pár évente nem a világ vége.Kocsiban elfér.Csókolom.Égőim is vannak, az is elfér.

Nem is tudtak belém kötni sosem.

2013. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

" mentősök kérik,ne nyúlj a sérülthöz,mert nem értesz hozzá.(p"


Nézzem végig, hogy meghal mielőtt kiérnak??? Utána meg azért b*sznak meg a rendőrök, hogy álltam és nem csináltam semmit.. Ha elhúzok a bánatba akkor cserbenhagyás, ha maradok akkor meg azért kapok. Ki van ez találva.

2013. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor ezek szerint nem kötelező, de nálad kell legyen baleset esetén...

Miért nem tudnak erről tényleg valami egyértelmű tájékoztatást adni az illetékesek?!

2013. márc. 19. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!