Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok olyan amcsi (izom)...

Tudnátok olyan amcsi (izom) autó márkákat mondani amik használtan max 3. 000000Ft-ok? Magyarországon.

Figyelt kérdés
Szeretem az olyan autókat mint pl. Chevrolet Camaro SS stb. értitek.. :)

2013. márc. 25. 19:20
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hát, 230 ezer km egy Merciben nem jelent túl sokat! Én mindig is Mercis voltam, sokkal többet kibírnak ezek az autók, mint bármelyik európai Ford. Az amerikai már más tészta, bár azt meg azét nem vennék, mert nagyon sokra tartják őket, pedig messze nem érnek annyit.
2013. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Macilaci által linkelt Mustang-okra gondoltam. A Shelby már más tészta, illetve a klasszikusak is!
2013. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Azért azt megkérdőjelezném hogy többet kibír mint egy mondeo:)
2013. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt hiszed, hogy egy tök hétköznapi autó többet ér, mint egy CLK Mercedes-Benz? Ne röhögtess már! Szerinted melyik a jobb? A 650-es kispolák, vagy egy 1600-as Swift?
2013. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

De a kérdező nem is írta hogy neki 2005 széria kell én csak a kérdésre válaszóltam ami így szólt


Tudnátok olyan amcsi (izom) autó márkákat mondani amik használtan max 3. 000000Ft-ok? Magyarországon.

Szeretem az olyan autókat mint pl. Chevrolet Camaro SS stb. értitek.. :)

a kérdező egy szóval sem említete hogy 1975 vagy 2005 autó kell neki és én legalább amerikai izom autót írtam nem német Volswagent:)

Nem kéne belém kötni itt egyedűl én írtam amerikai izom autót akérdezőnek és még én leszek szívat va a végén de még mindig nem látom hol áll az hogy akérdezőnek 2005 évjáratú kocsi kell :)

2013. márc. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom valahogy a Mondeo nem egy hétköznapi autó.

Épp most volt egy teszt hogy a Passatot is maga mögé utasította.

Megjegyzem a Totalcar tesztelője ezt írta:

Az biztos, hogy reggel annyira jó beülni egy ilyen új Mondeóba, hogy főleg ha ilyen szépen felszerelt, bőrös Ghia, hogy az ember csak rácsap a bőrkormányra, és emígy rikkant:

- Ezt aztán semmilyen Mercedesért el nem cserélném!

És nem is lenne hülyeség nem elcserélni: az E osztály 8,8 centivel hosszabb, de tengelytávban mindössze 4 milliméter a különbség, és a Merci kétliteres, gyengébb dízellel is tízmillióról indul.

2013. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Ez oké... Igazad van ebben! Viszont ez egy CLK merci, nem egy E osztályú cucc. Azok nekem sem tetszenek! Viszont ha lenne 3 millióm, akkor biztos, hogy a Mergát venném!


Macilaci! Ha amerikai izomautókról van szó, példaként felhozva egy SS Camaroval, akkor én nem a 2010-es szériára gondolok.. Bocsesz! És igen, nem írta, hogy neki 2005-ös kell, ennek ellenére te azt linkelted be. És bármennyire is akarom, nem tudom azt amerikai izomautónak nevezni! Egyébként honnan tudhattam, hogy ezt is meg akarod magyarázni?

Illetve hogy nehogy megsértődj, én is írok pár amcsi izomautót:

Chevrolet Corvette Stingray

Chevrolet Camaro 1969 SS

Chevrolet Camaro 1970 Z28


DODGE Charger 1968 / 1969 / 1970 - klasszikus...

DODGE Challenger 1971


Pointiac GTO 1968 / 1970


Ford Mustang GT500 BOSS


Ezek csak a kedvenceim... De sorolhatnám reggelig!

2013. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Nagyon odavagy a Modeoért :D De mondjuk nincs ezzel semmi baj, legalább elégedett vagy az autóddal. CSak léci azért ne szólj le másokat, más autókat, mert az kib@szott nagy bunkóság. Azért mert elégedett vagy az autóddal, miért olyan nehéz felfognod, hogy más is lehet elégedett a sajátjával? Esetleg még elégedettebb, mint egy Mondeoval. Örülök neki, hogy ennyire odavagy érte, csak ezért önmagában ne csesztesd a Mercit h így szar meg úgy szar.
2013. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
AMEN! :D
2013. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Testvér nem csesztetem csak előttem elkezdték basztatni a Mondeot hogy az sose megy anyit mint a merci meg így meg úgy.

EGYÉBKÉNT KORÁBBAN LEÍRTAM NINCSEN SEMMI BAJOM A MERCEDESSEL

2013. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!