Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Toledo 1.6 1F-es 93-as...

Jano91 kérdése:

Seat Toledo 1.6 1F-es 93-as gyújtás rotor helyre tétele?!

Figyelt kérdés
Seat toledo 1.6 1F-es 93-mas autóhoz kérnék segítséget előre hozzáteszem hogy hozzá értőket nem net függő. -k válaszát keresem! Szóval a kérdés meg henger fejeztem az autót minden stim jelre raktam a vezérlést! De! Elcsesztem mert nem gondoltam hogy az olajpumpa tengelye hajtja a gyújtás rotort is. így az elég rendesen elmászott. Próbáltam állítgatni felsőholtponton ahoz a dugóhoz ami jelen fent van azt hiszem a 3 és a 4es volt ott (ami elég fura) de nem indul. Van valakinek esetleg ezzel kapcsolatban tapasztalata főleg szerelők? Mivel nincs rajta jelölés a vezérlés felől így hogy tudnám helyre tenni?

2013. ápr. 8. 21:52
 1/4 anonim válasza:
Az első henger legyen sűrítési felső holtponton. A rotor pedig az első henger kivezetéséhez nézzen.
2013. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
(ház oldalán levő bemarás felé)
2013. ápr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen igen ez az első gondolatom volt de ha jelen van minden akor nem az 1es henger van sűritésen... De adtál 1 jó ötletet mert ha jól emlékszem eddigsem volt jelen tökéletesen...lehet masis be nyalta ezt már vele..köszönöm a valszod! :-)
2013. ápr. 9. 09:15
 4/4 A kérdező kommentje:
hát meg csináltam mindent be álítottam alapjáraton beugrik vagy fel pörög de le is ál gáz adásra egyből leál.. :S valami még mindig nem jó..esetleg a rotoron szerinted lehet álítani? (bár szerintem nem..de hátha)
2013. ápr. 9. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!