Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601 et szeretnék...

Mr fox kérdése:

Trabant 601 et szeretnék venni, már ki is néztem egyet magamnak. Akinek van ilyen autója miket tapasztalt, mire számítsak?

Figyelt kérdés

milyen hibák lépnek fel

könnyen lehet-e szerelni

mennyibe kerül fenntartani

stb...



2013. ápr. 10. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt fogod tapasztalni,hogy zajos,nyomod a gázt és nem megy...dehát Trabantban szállni élvezet!
2013. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"nyomod a gázt és nem megy" - Viszont cserébe eszik annyit, mint egy olyan autó, ami már megy is :)
2013. ápr. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 20 évig volt Trabantom, jó autó volt megfelelő karbantartás mellett.


Az alváz rohadásával nagy mértékben számítanod kell.

Nem nehéz szerelni, nem tudom mennyire vannak még alkatrészek hozzá.

Ha értesz az autókhoz valamint vannak megfelelő szerszámaid csökkenteni tudod a fenntartási, javítási költséget.

2013. ápr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:

olajozni vizezni nem kell, viszont p.csölni kell a benzin keverésével. Évente megzsírozod a megfelelő helyeken és kész. És egy hátsó lámpa búra 600 ft hozzá nem 30 000

Én imádtam :D

2013. ápr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azért a legtöbb ember nem úgy vesz autót,hogy mennyibe kerül egy hátsó lámpabura :D

Na meg azért valljuk be azért egy normális sofőrnél nem kell hetente új XD

2013. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi is most veszünk, mert ésszerű megoldás.

Hiba az a rohadás ez ellen tenni kell minden évben, a zsírzás amit szintén érdemes félévente legalább ellenőrizni és elvégezni (mondjuk tél előtt és tavasszal feltétlenül), aztán a fékek a gyenge pontjai de ez is csak törődés kérdése, mint mindenhol. Szerelni könnyű, a tankolása drága, mert van a benzin ára + 2t de ezért kárpótol az, hogy Trabantod van. Egyébként minden tekintetben olcsóbb mint bármi más, de ennek feltétele, hogy egy rendesen karbantartott szép darabot válassz (ahogyan mi is)

2013. szept. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ellenörizd a sebváltó olajszintet, ill. cseréld 40ezer km után. Ha régi fajta karburátor van rajta, cseréld le 28H1-re. fékpofákat, fékhengereket ellenőrizd legalább évente egyszer, fékhengereket mosd ki étolajban évente 1-szer.Kormánymű, függőcsapszeg zsírzás
2017. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!