Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 200 wattos mélyládánál...

Egy 200 wattos mélyládánál kell nagyobb, ha csak zene hallgatására használnám?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 27. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért, a zenehallgatáson kívül másra is lehetne használni?
2009. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
LOL.. somogyi.... 1-nincs 200watt 2-azert érdemes egy 500watt körülit venni mert annak az rms-e kb 200-250 watt és versenyre tud kelni a csipogókkal elöl!(ezt azért irtam mert pl 10 watt magasat hangossabban hallasz mint 10 watt mélyet)ezért ha hangosan hallgatod az autóba a zenét pl 25watt rms-el ami a rádión még tiszta,kell kb 80-100watt mély hogy ne hangozzon hülyén és hogy hallj az ütemböl valamit!amit itt belinkeltél én még viccböl se tenném az autóba!
2009. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ilyen van az autómba és kivállóan szól, én meg olyat nem tennék a kocsiba ami nagy teljesítményű és tudom hogy sohasem fogom tudni kihasználni, mert 1 szétpereg az autó, 2 meg sztem már zavaró lenne vezetés közben.
2009. szept. 27. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
nekemis volt ilyenem,, szerettem ;>
2009. szept. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ha nem akarsz szabadteri diszkot csinalni,akkor eleg ez,eldudorog ez a csomagtartoban.
2009. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyári fejegységem van, viszont erősítőm az van. Bonyolult egy ilyen hangváltót bekötni?
2009. szept. 30. 19:14
 7/8 A kérdező kommentje:
hopp ez nem ide:D
2009. szept. 30. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Mélyláda helyet javaslom inkább a mélynyomócsövet, helytakatékos és tapasztalatom szerint jobban szól.

De nem értek egyet a túlzott wattokkal, bunkocart könnyő építeni da senki ne mondja nekem hogy 100 Db szebben szól, mint a normál.

Persze a tuc tuc ugye de mig azt hiszik menő meg bemeséli magának hogy jó nem élvezi a zenét mert ezen a hangerőn már nem is lehet. Csak simán le van sajnálva az elmeállapota, a külső szemlélők álltal. Ami élvezetessé tesz az a jó hangszigetelés és a megfelelő előkészités hogy ne vegyék át a rezgéseket a gépjármű alkatrészei és ne keljenek hangszerként életre, a legjobb ha mindent hézagolsz elasztikus anyaggal és a kaszit éa az ajtókat parafalapokkal béleled, lehetőleg két 2 mm es réteggel egymáson, a rögzítése lehetőleg rugalmas műgyanta legyen.

2011. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!