Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy főút kamionnal...

Petussh kérdése:

Adott egy főút kamionnal tolattam ki 1 kapubejáróról. Kint volt a kamion hátulja már az úton ment az elakadásjelző erre a semmiből kb 80km/h val (városon belül) belém csattant 1 furgon. Minden esetben én vagyok a hibás? Én nem egészen így gondolom

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Te "hajtottál" rá a főútra,és mivel ő a sávjában haladt szvsz Téged hoznak ki hibásnak...legjobb esetben 50-50% ...
2013. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
tolatást segítő ember nem volt(egyébként hol van egyáltalán?), így te is bűnös vagy, de őrá is varnak valamit(remélem)
2013. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát kolléga, valószínűleg te leszel a hibás. Ilyenkor jobb segítséget kérni, de tudom, hogy nem mindig lehet. Az, hogy mennyivel ment a furgon, ez esetben mellékes, külön megítélés kérdése, ha olyan extrém sebességgel hajtott, hogy semmiképpen nem lehetett észlelni. 80 km/h még nem az.

Tudnod kell, milyenek az úrvezetők, kb. 5 méterre látnak előre, de olyat is el tudok képzelni, hogy direkt neked megy, valami biztosítási elgondolásból.

2013. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát erősen alkudozott a főnökömmel hogy eggyezzenek meg mert nem akarja megcsináltatni a kocsit. esélytelen voltam nem tudtam volna semmiképp megakadályozni a bajt. segitségem nem volt nem adnak a kamionhoz erre a célra segédpilótát. szabályok szerint én vagyok a hibás sajnos :(
2013. máj. 6. 16:46
 5/9 A kérdező kommentje:

Mondtam az illetőnek hogy legalább tanult belőle hogy nem centizünk ki kamiont..

Erre annyi volt a válasza hogy : Te meg tanulsz belőle hogy nem tolatsz ekkora autoval. -.-. (eszméletlen idióta).

2013. máj. 6. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben a szakmában sűrűn találkozik az ember hülyékkel...tapasztalom...pl.: Nem láttad hogy jövök? Miközben a nyergessel zöld jelzésre balra kanyarodtam ,és nekem jobbról érkező ment neki a félpót kerekeinek...(igen neki piros volt,de ő volt az áldozat..utána hülye voltam én is ,meg a rendőrök mert a lámpa ZÖLD volt neki...igaz mindenki más állt a pirosnál...)
2013. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Vizéli László ***** válasza:
Hát nagyon sajnállak ez ügyben. Remélem emiatt nem lesz komolyabb következménye se a munkádra való tekintettel, sem pedig a jogosítvánnyal kapcsolatban.
2013. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem: Te vagy a hunyó. Olvasd el a kreszt, olyan egyszerű.


A furgonos ennek tudatában azt mond amit akar, és neki jó.

2013. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kreszről:

A kresz meghatároz egy erősorrendet, ebben az utolsó a tolatás. De az elsőbbség fogalmát is. Márpedig a megkezdett műveletek sorrendje meghatározó. Neki már nem volt elsőbbsége.

2013. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!