Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a renault-ról...

Mit gondoltok a renault-ról mint autó márkáról?

Figyelt kérdés
Sok baj van velük? Sokat kell vinni szervízbe?
2013. jún. 4. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mikori évjárat és mennyire van telerakva elektronikus szarokkal. Ha új, 2005 környéki / utáni, akkor szerintem édes mindegy, hogy mi van az autó orrán. Azt veszed, amelyiket meg tudod fizetni. Ha régi, akkor az elektronika szeret meghalni, több ismerősöm is szóvá tette a dolgot. Motorikusan viszont jók, kasztnijuk szinte tökéletes. Nekem nem franciám van, ezt mondták az ismerőseim egytől egyig. :)


Sőt, a futóművet is dicsérik elég sokan, de ezt inkább csak olvastam a neten, nem tanusítom.

2013. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit mondjak, egymás után már a 4. Renault-omat koptatom. Persze nem újak és ezért nem hibátlanok. Ritkán viszem szervizbe, mert sok mindent megcsinálok magam. Ezeknek is meg kell adni mindent, ami szükséges (olajcserék, szűrők, egyebek) és nincs több gond velük mint más autókkal.


Ha veszel egy koros elhanyagolt autót, akkor törvényszerűen szívni fogsz vele, még akkor is ha történetesen VW, vagy Mercedes!


Szerintem.

2013. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Ha régi, akkor az elektronika szeret meghalni, több ismerősöm is szóvá tette a dolgot."

Na nekem még ilyen bajom egyszer sem volt! (kopp-kopp)

Persze nekem is halt már meg benne gyújtótrafó (pedig a BERU nem francia), de ha időben cseréltem volna gyertyákat, akkor megúszom azt is.

2013. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
nekem egy 91 es renault 5 -öm van, 4 éve vásároltam napi rendszerességgel járok vele dolgozni oda vissza összesen 30km, a 4 év alatt soha nem hagyott cserben, szerelőt csak vizsgáztatásnál látott... ami elektronika benne, központi zár, e-ablak, klíma, ezek közül semmi sem működik már:) de motorikusan szerintem halhatatlan... mondjuk az én vezetési stílisam 30 as táblánál 30 al is megyek, 90 esnál meg 90el, 110 nél pedig 90 el mert gyorsabban nem tud:)
2013. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Renault-nál is vannak sikeresebb és kevésbé sikeresebb szériák. A régebbi modellek esetén már megvannak a kelló tapasztalatok, a rönó fanatikusok meg tudják mondani, mik azok amik megbízhatóak és mit kell kerülni.
2013. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ebből punc|s jelű márkából a régebbiek voltak nagyon jók, az autók külseje is még vállalható volt. A cliótól kezdve a mai darabokig, mind nőknek és buz|knak való, akár a peugeotok. Ha már francia, akkor már inkább Citroen.
2013. jún. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jún. 5. 14:40
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nagy rakás szar és élvezet lenyomni a Renaultosokat .
2013. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mhazi válasza:
Van egy 2001-es Kangoo-m, 11 éve vettem. Sima 1.9 D. 2 személyes kisteher, 2. autó, dolgozós. Néha elromlanak rajta dolgok, de sokkal kevesebbe kerülnek az alkatrészek, mint más típusokhoz. A motorja szinte elnyűhetetlen. Bár napi használatban van, mindössze kétszer cseréltem benne izzító garnitúrát. A fogyasztása is kielégítő. Akár étolajjal is simán elmegy. Állítólag a Dci motorokkal sok a gond, ez sokkal megbízhatóbb. Rozsda még nincs, de a gumi részek kezdenek elfáradni. Ettől függetlenül maximálisan meg vagyok vele elégedve.
2015. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!