Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik parfüm illatú autóilla...

Létezik parfüm illatú autóillatosító?

Figyelt kérdés
Úgy értem amit a parfümcégek gyártanak. Pl. Armani, Davidoff, stb. Ha valakinek van parfümje megveheti az autós illatosítót is hogy ott is élvezze az illatot:) Lehet erre rákap egy marketinges de én szívesen vennék ilyet, a sima autóillatosítók olyan büdösek, hányingerem lesz tőlük
2013. jún. 5. 03:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Akkor fújjál be parfümöt:)

Parfümgyártók helyében én presztízsből nem adnám a nevemet egy autóillatosítóhoz. A parfümhöz az exkluzivitás, prémium érzet jár. Na most elég hülyén hangzik, hogy Burberry Brit autóillatosítóm van. Ennyi erővel már akár WC-illatosítót is gyárthatnának, nem?:D

Szerintem soha nem fognak ilyeneket csinálni. A másik, hogy gondolj bele, szerencsés esetben még egy eau de toilette jelzésű parfüm is akár egész nap érződik rajtad, pár fújástól. A kocsiban meg lehet majd fulladni, olyan erős lesz a szag:D

De ha ragaszkodsz hozzá, némi kézügyességgel meg egy injekciós fecskendővel belevarázsolhatsz parfümöt kiürült autóillatosítós szerkezetbe.

2013. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!