Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi gpr 50 mi baja lehet?

Adam574 kérdése:

Derbi gpr 50 mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A derbi gpr 50-esemnek,mikor motoroztam vele észrevettem,hogy nagyon rossz hangja lett,kerregett.Le is álltam az út szélére,hogy megvizsgáljam.Nem jöttem rá,hogy mi baja lehet,így elindultam hazafelé.Olyan 800m-re volt a házunk,de félúton megállt a motor.Azóta be se startol.A motor 2009-es,idén januárban vettem újan,0km-rel.Raktáron állt.Segítenétek légyszi,mi baja lehet?

2013. jún. 8. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most vetted, akkor kell lennie garanciának. Irány a szervíz, majd ők kiderítik mi a baja.
2013. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,van rá garancia,mindenképpen viszem szervizbe Győrbe,csak egyelőre nem tudok átjutni a határon az árvíz miatt,le van zárva a medvei híd.Míg nem viszem szervizbe,gondoltam megkérdezem itt,hátha okosabb leszek.
2013. jún. 8. 21:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Még ha meg tudnád csinálni akkor is inkább a szervíz, hogy a garancia ne vesszen el.
2013. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdem,mert meg tudnám csinálni,nem értek hozzá.Csak tudni akarom,hogy mekkora baja lehet,érdekel.
2013. jún. 9. 09:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok belenyúlni.
2013. jún. 9. 09:46
 6/8 A kérdező kommentje:
Valaki,valami hasznos ötlet,hogy mi lehet a hiba?
2013. jún. 11. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj már, honann tudjuk, hogy mi lehet a hiba? Leírtál annyit, hogy kerregett. Honnan? Váltó felől? Henger felől? Alapjáraton is, vagy csak magasabb fordulatszámon? Ha magasabb fordulatszámon, akkor terhelés alatt, vagy üresben pörgetve? Tettél e valamit másképpen vele, mint egyébként szoktál? Raktál-e bele új olajat mondjuk, esetleg tankoltál-e máshol, mint ahol eddig?

Ha úgyis elviszed szerelőhöz, ahol ingyen megjavítják, akkor minek még tovább kérdezősködni? Odamész, elmondják mi volt a baja, és kész.

Ehelyett beböfögsz ide egy szinte akármire utaló tünetet, és azt várod, hogy a képernyő másik végén lévő emberek rögtön megmondják, mi a baj.

Ennek szerinted van értelme???

2013. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elment a hajtókarban egy csapágy,ami bekerült a hengerbe,és szétbarmolta a dugattyút :S
2013. jún. 22. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!