Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyosung márkáról, mint motorgy...

Hyosung márkáról, mint motorgyártóról mi a vélemény?

Figyelt kérdés
Elsősorban a choppereik érdekelnének! Tapasztalatokat várok, legfőképpen a megbízhatóság, ami érdekel!

2013. jún. 9. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olvass utána sportmotor.hu-n a boncteremben, vannak ott használói tesztek. Általában jókat nyilatkoznak róla, de van aki nagyon mellé tud nyúlni. A 125-ösei viszonylag nagy tömegüek, pörgetni kell öket, a nagyobbak (650) Suzuki SV-motort használnak, ami jó, de azért a Japánok kicsit jobbak. Egyébként a gyártó koreai. Egy japánnal lehet, hogy jobban jársz, de jó a Hyosung.
2013. jún. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, én meglátnám egy csopperem a Hyosung márkanevet, elkapna a röhögés. A chopperhez tartozik egy életstílus, ami számomra nem összeegyeztethető egy kóreai, de még egy japán motorral sem. Egy chopper legyen amerikai, esetleg európai, vagy egyedi építésű, és legyen benne V2-es motor nagy köcsög hengerekkel.
2013. jún. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi bajod a Honda Shadowwl, meg a Yamaha Dragstarral? szerintem a japánok lassan jobb Choppereket terveznek, mind a Harley. Megbízhatóbbak, szerintem szépek is, és bár nem vagyok oda ezért a kategóriáért, de ha választanom kéne, valószinüleg egy japánt választanék. Ha egy chopperen meglátnám a Hyosung nevet, nem röhögném el magam, mert tudom, hogy jó motor, még ha annyira nem is ismert, max csak nem hozna lázba. De értem mire gondolsz, engem meg a Jinlun, Chunlan, Yamasaki kischopperek tudnak kikészíteni :/
2013. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 19Geri88 válasza:

Hali.

Szerintem is olvass utána. Én is ezt teszem, csak Én gt650r-t szeretnék. Amit írnak róluk, az pedig hogy nem olyan rossz mint amilyennek sokan gondolják. persze vannak tipus hibák, de melyik gyártónál nincsenek?? a fogyasztása kedvező. (mondjuk 125cc choppert Én tuti nem vennék).Tény hogy ki lehet fogni leharcoltat, na de melyik használt mocinál nincs benne a pakliba hogy kaki? :) Ami a fogyszatáson kívül ami számit (nálam) hogy viszonylag olcsó az alkatrész. Szerintem érdemes elgondolkozni rajta.:)

2013. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. Elhiszem, hogy jó motorok, sőt valószínűleg műszakilag még jobbak is, mint mondjuk egy Harley. De számomra egy tömegcikk, ami egy olyan országból származik, ahol a chopperes életstílusnak nincs múltja. A chopperes életstílus számomra a lázadást, a szabadságot testesíti meg, amihez szerintem nem passzol a japán kultúra és tömeggyártás filozófiája.
2013. jún. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert a Harley Davidson nem tömegcikk, nem gyárban rakják össze, hanem szakállas lázadó szerelők garázsban, és nem is számítógéppel tervezik, hanem úgy vágják/hajlítják a fémet, ahogy tetszik nekik, és nem is gépek szerelik össze. Vagy tévedek, és pl. a V-Rodot, Fat Boyt, Dynát, Sportstert, Softailt mind gyárban építik, mint Hondáék? :O Aaaa biztos nem, hisz az már sorozatgyártás lenne, és a Harley is felkerülne a tömegcikkek listájára...
2013. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem így értettem, természetesen ez is, mint szinte minden, tömeggyártásban készül, ennek ellenére viszonylag ritka és egyedi. Engem bosszantana, hogy a chopperemen ugyanaz a márkanév szerepelne, mint a pizzafutár robogóján.
2013. jún. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Értem.
2013. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
125-ös chopert nem éri meg venni alapbol.Nekem egy Hyosung GT125R-em van!Imádom,jókat mondanak rolla.....sokan úgy itélkeznek rolla hogy nem is vezették,meg az hogy elneveti magát ha látja a nevét az szánalmas dolog....ennyi erővel a suzukin is lehetne röhögni!a hyosung honda minőségben gyárt,azért nem olyan híres mert nem híreszteli magát,aminek nem értem okát.
2013. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tényleg jó a Hyo, de azért nem gyárt Honda minőségben, ez olyan, mintha a škodára rávarrnánk, hogy Mercedes minőségben csinál autókat. Tényleg jó a Skoda, de azért nincs a Mercedes szintjén, ahogy a Hyosung se egy kaliber a Hondával (a minőség egy dolog, amiben a Hyosung elég jó, de a Hondát nem főzi le, a másik dolog: Nézd a kínálatot: A Honda minden célközönségnek gyárt motort, míg a Hyosung tudtommal chopper, sport-túra és naked. És van három fajta V2-esük, amit szerelnek a motorjaikba, míg a Hondának sor2, többféle egyhengerres, többféle V2, kétféle V4, sor4 szintén több fajta... Azért nincs ugyanott a két gyártó!)
2013. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!