Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Krosszmotoromról leszedtem a...

Krosszmotoromról leszedtem a kipufogót a blokktól végig. Csiszolás után lefújhatom sima hőálló feketével? Nem fog felpattogni?

Figyelt kérdés

Kicsit kezd rozsdásodni, és szeretném eladni!

Csuszolás után teszek rá valami korrózióvédőt és utánna csak simán fújjam le?

Több órás állandó használat mellett nem fog felpattogni?

Tippek?


2013. jún. 17. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamilyen hőálló alapozóval kezeld miután fémtisztára lett csiszolva. Aztán mehet rá a hőálló festék.

Ezeket többnyire rá kell égetni, tehát legjobb az lenne ha ezt valahogy meg tudnád oldani(megfelelő hőmérsékletű kemencében, vagy sütőben ha elfér benne, de ha más nem egy hősugárzó is elég lehet)

2013. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És égetés helyett, ha egyszerűen csak beindítom?

Ráég magától, nem?

Ahogy kész a fújás és tapintásszáraz, visszaszerelem és beindítom 15-20 percig...

2013. jún. 17. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Az eleje tökéletesen ráég. De a vége nem. Legalábbis nekem nem égett rá, de nem is csodálom hiszen a dob végét akármikor meg tudom fogni kézzel is. Az már alig melegszik fel.
2013. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben, koszi az infokat!

És milyen márkát ajánlasz?

Hol vegyek ilyet?

2013. jún. 17. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Használtam én már vagy 4 félét. Jó volt mindegyik :)

Most prisma color (vagy milyen) cink alapozóval és hőálló festékkel fújtam le.


De a lényeg az hogy nagyobb hő ne érje mint ami rá van írva.

2013. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

yah, és én festék, háztartási boltban szoktam venni spray-s kiszerelést.

Biztos van dobozos kiszerelés is. Biztos jó az is. Tehát te döntsd el hogy milyet veszel.


(spray-s jobb ha később javítgatni kell akár egy pici karcot is, nem kell szórópisztollyal vacakolni)

2013. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!