Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül manapság egy...

Mennyibe kerül manapság egy klíma beszerelése az autóba? (Fiat Punto)

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Nem éri meg. Bontott alkatrészekkel és munkadíjjal együtt 150-200 körül van. Persze minőségben soha nem lesz olyan mint a gyári. Én mikor vettem a kocsimat (Punto II) akkor egy jó állapotú klíma nélküli kb. 50 ezerrel volt olcsóbb a klímásnál.

Egyszerűbb ha eladod és veszel egy ilyet.

Ráadásul nem csak annyi, hogy belerakod és kész. A klímás kocsikban általában (de a Puntonál biztosan) nagyobb generátor és akku van. Azokat is illene cserélni.

2013. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

" munkadíjjal együtt 150-200 körül van"

Szerintem ezzel nem még nem is mondtál sokat. Az enyém nem volt jó, és most fizettem a szerelőnek 58 darab ezrest, pedig csak 2 csövet kellett hozzá vennie, plusz kettő csövet behegesztetni, és feltölteni. Ha a két csövet nem hegeszteti be akkor annak az új ára 40.000 ft/darab. A kompreszorom jó volt, de az is használtan 50 körül lett volna, újonnan meg 110 környéke.

Ha tippelnem kellene akkor arra voksolnék hogy olcsóbb eladni és venni egy klímás kocsit.

2013. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..akkor nem lesz klimám..sajna..hiteles a kocsi igy eladni nem tudom..:(
2013. jún. 22. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!