Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót vásárolnék....

Használt autót vásárolnék. Mire kell nagyon ügyelni autó vásárlásakor? Nem vagyok jártas a témában és nőből vagyok : )

Figyelt kérdés
Milyen autót érdemes venni? 2005-től érdekelnének, max. 850e ft-ig. Szerelőm japán kocsit javasolt, mert nem szervizigényes és ha mégis van vele valami, olcsón lehet alkatrészt kapni hozzá. Vélemények?
2013. jún. 22. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok jártas a témában"

Felejtsd el. Mármint az autóvásárlást egyedül.


"nőből vagyok"

Egyenrangúság van. :)


"japán kocsit javasolt, mert nem szervizigényes"

Ez úgy hülyeség, ahogy van. Olyan, hogy nem szervizigényes autó, olyan nincs.


"olcsón lehet alkatrészt kapni hozzá"

Márkától és típustól függ.


"Szerelőm"

Khm... Autód nincs, de szerelőd van? Hmmm... :D

2013. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Blinty666 ***** válasza:
Na akkor első sorban ,mindenképpen egy ügyes autószerelővel ülj le konzultálni .Ha kiválasztottátok a típust akkor menjetek el és ne legyetek restek többet is megnézegetni .Nem árt ,hogy ha a szerelőnél van diagnosztika műszer ,fényezésmérő na meg pár alap cucc mint például zseblámpa .Mondanék részleteket ,de ha ügyes szerelőt találsz akkor nincs jelentősége .Japán autó jó választás ,általában nem vészes a karbantartás .Viszont ha meg van véve az autó ,első legyen olajcsere,légszűrő,pollenszűrő,olajszűrő továbbá vezérműszíj és a velejárók (görgők,csapágyak,feszítőpatron stb) .Ne legyetek restek a kárpitot is felszedni és benézni minden burkolat alá :) Ja és mégvalami 2005-ös autónál kell legyen szervizkönyv vezetve .Sok sikert kívánok hozzá ,remélem minden rendben fog menni ! :)
2013. jún. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!