Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vehetnék sárga kormányvédő...

Hol vehetnék sárga kormányvédőt? A legtöbb webáruház kínálatában fent van, de raktáron nincs, beszerezni nem tudják. Elmondásuk szerint csak azért tették mert, így nagyobbnak látszik a kínálat :S

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire? bringára vagy motorra??
2013. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Autóra?
2013. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Autóba :)

Bocsi, ez lemaradt.

2013. júl. 6. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Teszkóban, madaras társában, kínaiban nézted már? Általában az ilyen vackokat ott lehet megvenni.
2013. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen. Végigjártam az autósboltokat, praktikert, obit, baumaxot is.
2013. júl. 6. 20:33
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os köszi, de itt is csak fent van, de nekik sincs.

Még beárazni sem árazták be.

2013. júl. 6. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:
De minek neked ilyen szar? Szerintem k**rva undorító. Egyébként a homasitát ajánlom, ott aztán vannak ilyen vackok dögivel!
2013. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A férjembe pár hónapja frontálisan belementek. Szerencsére neki nem lett semmi baja, de a kocsi totálkáros lett.

Vettünk egy másikat, egy sárgát, mert ez volt a pénztárcánknak elfogadható árban.

Ehhez szeretnék kormányvédőt neki, mert furdall a lelkiismeret. Akkor értem jött el a munkába, és tudom, ha akkor nem jön el értem, nem szenvedett volna balesetet.

2013. júl. 6. 21:50
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ehhez szeretnék kormányvédőt neki, mert furdall a lelkiismeret. Akkor értem jött el a munkába, és tudom, ha akkor nem jön el értem, nem szenvedett volna balesetet."


Sajnos nem hiszem, hogy ennek a helyes módja egy sárga kormányvédő lenne. Egyébként ezt ne úgy fogd fel, hogy miattad van.. Tudtál egyáltalán az egészről, mikor belementek? Szerintem nem. Így kapásból ki van zárva, hogy miattad lett volna.

2013. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!