Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autó hirdetésnél az...

Ha egy autó hirdetésnél az van írva, hogy megkímélt állapotban, akkor kb mire számítsak illetve gondoljak, ha személyesen is elmennék megnézni az autót?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jelent sokat. A helyszíni szemle jobban útba igazít az állapotáról.

De ha a régi tulaj mondjuk egy nyugdíjas orvos, akkor számíthatsz a megkímélt állapotra, De ha sportkormány, meg könnyűfém felnik vannak spoilerekkel, hát elgondolkoznék.

2013. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az a baj ,hogy mind hazudik (tisztelet a kivételnek ) én amikor autókat néztem neten felhívtam vagy 10et mind jaj hújjúj milyen jó autó szép autó csak amikor odaértem a fejem befért a sárvédőn akkora lyuk volt rajta ,másiknál felemeltem a szőnyeget és ott volt a flintstones hajtás + oda volt írva ,hogy nemdohányzó beülök és megállapítottam ,hogy az autó tényleg nem dohányzott csak a tulaj ,mert a hamutál csurig volt hamuval + csikkel szóval nem jelent semmit ,hogy oda van írva "megkímélt állapotban" igaz én olcsó autókat nézem (max 500E ft )lehet ami 1 M ft körül van ott igaz lehet a megkímélt állapot ,de ha olcsó autót akarsz akkor ott szerintem mind hazudik (ez volt 5 éve és még mindig ugyan azt a kocsit hajtom )
2013. júl. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!