Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megbüntettek?

Janee01 kérdése:

Szerintetek megbüntettek?

Figyelt kérdés
Ma reggel mentem a nagykőrösi útról az M5-ön át M0 felé. Véletlenül nem kanyarodtam rá a nullásra hanem tovább mentem matrica nélkül az M5 ön. elég sokáig nem tudtam megfordulni, de az első lehetőségnél visszafordultam. viszont mikor tovább hajtottam véletlenül a M0 nál láttam egy kamerát és visszafele mielött felmentem a nullásra akkor is... ezek a kamerák folyamatosan fényképeznek?

2013. júl. 10. 08:24
 1/5 anonim válasza:
16%
Csak akkor büntetnek ha több mint 30 percet tartózkodol az autópályán , persze matrica nélkül .
2013. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, a matricát minden esetben meg kell váltani a felhajtás előtt. Nincs időkorlát, nyilván nem is tudnák ellenőrizni mert vannak szakaszok, ahol épp nem nézik az érvényességet, így azt se tudják, mennyit voltál fent.


Vannak persze ingyenes szakaszok pl Székesfehérvár elkerülő része, de alapvetően ilyenkor csak arra játszhatsz, hogy esetleg az adott kamera nem vett. Ha igen, megy a bünti, mely csökkenthető, ha rögtön veszel egy matricát, de elengedni ekkor sem fogják.

2013. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 L.Thomas ***** válasza:
Azért majd írd már meg hogy mi törpént ?!!
2013. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam végül büntetést
2013. aug. 5. 10:30
 5/5 Urchin válasza:
Örülünk pajtás!
2013. aug. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!