Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volkswagen Golf legerősebb...

A Volkswagen Golf legerősebb változata, a 270 lóerős R Magyarországon miért nem kapható?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
mert lehet hogy nem gondolák úgy, hogy annyi fogyna hogy érdemes lenne hozni, de akinek már ilyen kell, megoldja külföldről.
2013. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Mert magyarországon csórók az emberek. Na meg itt kizárólag bmw még akkor is, ha csak 3-400 ezre van egy srácnak, az se baj ha 20-30 éves szar, de bmw kell, mert a toyota, honda, skoda, hiunday stb a csórók autója, de neki 400 ezre van autóra, nehogy már szart vegyen. Ilyenek között ilyen autóra nem lenne kereslet. Nekem lenne pénzem ilyen autóra,megvenném németben azt kész.
2013. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja értem! Köszi a válaszokat! Azt hittem, hogy esetleg más import okai lehetnek, mint pl. a Fiat Abarth modelljeinek
2013. júl. 11. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!