Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a híba? A 2 ütemű motorom...

Mi a híba? A 2 ütemű motorom egyszer csak meghalt az út szélén. Egyszercsak elkezdett lassulni, gáz adásra ugrált. Előtte tettem meg 15 kmert hiba nélkül.

Figyelt kérdés

2013. júl. 11. 18:18
 1/9 kiro113 ***** válasza:
Pucold meg a gyertyát,ha az sem segít akkor nézd meg a benzin csövet hogy nincs-e eldugulva ha ez sem jön be akkor pucold ki a karburátort.
2013. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Az, hogy a hibát hosszú í-vel írtad.
2013. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves 2.

Nem országos helyesírás versenyre készülök. Amennyiben nem tudsz a témához hozzászolni akkor ne írj semmit!

2013. júl. 11. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Először is nézd meg hogy van-e szikra. Ha az van akkor üzemanyagot nem kap. Tehát ott keresd a a hibát.
2013. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elfogyott a benzin
2013. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mindent megcsináltam, de nem javult
2013. júl. 20. 13:25
 7/9 nyam-nyam válasza:
Ha ejtőtartályos akkor próbáld meg azt,hogy egy tűvel vagy vékony bármivel átszúrod a tanksapkán lévő levegőztetőlyukat. Én annak idején 120 km-t motoroztam úgy,hogy kb 3 km-enként megálltam. Aztán egy idős bácsi megált egy öreg pannóniával és ő kérdezte,hogy mi van mert szépen csillog az etz. Mondtam,hogy ma pucoltam le még a tanksapkát is valamilyen súroló izével,hogy fényes legyen. Erre elővett egy vékony drótot és beledöfte a tanksapkán lévő pici lukba. Attól kezdve nem volt baj. Próbáld meg Te is hátha. Üdv remélem segítettem.
2013. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Benzint tankoltál bele? :D
2013. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 babettaq100 válasza:
Üdv!A híba a hiba.szerelő vagyok,és mi a típus?
2014. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!