Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 100-on 10litert fogyaszt a...

100-on 10litert fogyaszt a robogóm mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Van egy Honda lead régebbi kiadás 79cm3 robogóm.nos hibásan vettem kerékbaja volt de felujitottam.Tettem bele 1liter benzint és az 10km re sem volt elég!most tettem bel megint de ez is annyi volt ez 9km.Nem merem használni mert eszi a benzint nagyon!

Nem nagyon értek a motorokhoz de annyit megálapitottam nem folyik sehol a benzin,tehat elégeti rendesen.Visziont ha leveszem a levegőszürőt és a karbi lyukhoz teszem a kezem beinditom a mocit akkor a kezemről ömlik a benzin!tehat most a szivacsra megyen aszűröben.mit csinaljak vele?


2013. júl. 18. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz a benzinszint, és nem égeti el a benyát! A tankból az úszóházba folyik, de az úszó nem zárja el a szelepet, mert rosszul van beállítva, ezért szépen a túlfolyón kiönti a légszűrőbe a drága naftát...
2013. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a tűszeleped akad fel, vagy lehet fúratni kell.Erő van benne?Hengert nézted már?
2013. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
erő van benne mind az állat!
2013. júl. 19. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyit mondok, hogy tankold tele a tankot, mert lehet marad még a tankban benzin.

De az is lehet, hogy fel van tuningolva a motor keményen, akkor szokott ennyit enni egy robogó.

2013. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!