Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri elcserélni?

Megéri elcserélni?

Figyelt kérdés

Van egy Suzuki Sepia ZZ kis robogóm, ami picit beteges, de amúgy üzembiztos és megbízható. (Rohadt nehezen indul ha áll pár órát és kell egy 10-15 percig rugdosni mire életre kel) Ajánlottak érte egy MZ ETZ 150-est ami egész jó állapotban van, jelenleg nincsen forgalomban de megvan a régi forgalmi is és ha minden igaz akkor akár műszakiztatni is lehet. Egy másik srác pedig egy Simson S51 Enduro-t kínál érte, aminek valami elektromos gondja van. (Nincs szikra de állítólag töltés az van)

Megérné elcserélni a robogót?



2013. júl. 24. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szarért szart?
2013. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem az ETZ nem tűnik szarnak, csak épp műszaki nincs rajta... fel van készítve műszakira, és csak egy index relé baja van jelenleg, de pöccröff indul és csillog villog :)tehát szerintem itt nem szarért szar lenne cserélve :) egyébként meg munkába járni kell kissebb motor :D ha vagánykodni akarok akkor van másik amivel megtehetem ;) de itt nem az volt a kérdés amúgy hanem hogy mit lenne érdemes tenni ebben az esetben :)
2013. júl. 24. 08:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van jogsid az ETZ-re, akkor azt megéri megvenni, de a Simson enduró sem rossz, bár munkába jobb lesz az MZ.

A lényeg, hogy mindekét motor sokkal jobb a kis Sepiától.

2013. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A jogsira nincs gond, csak az ami kicsit aggaszt hogy ugye a simson is és a sepia is egy kis igénytelen szar motor amire csak biztosítás kell és már mehet is. Az ETZ viszont ugye már "nagy" motor és rendszám és műszaki köteles meg stb... ETZ- még nem volt és nem tudom hogy mennyire igényes motor és mennyire nagy a fenttartási költsége?
2013. júl. 24. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Az MZ- vel sincs gond..talán az üzemanyag keverék, az macerás, oda kell figyelni, de azonkívül semmi.Igaz, hogy műszakita kell vinni, de magadnak csinálod, nem a biztosnak...legalább tudod, hogy hibátlan..


elismerem, hogy óriási előny ha nem kell szarakodni műszakival, csak ráülsz, aztán nyomás...


ha szereted a suzukit, és már családtag, akkor cseréld a gyújtást, és minden a régi, nem kell bajlódni egy ismeretlennel...


én a suzukit javítanám(mint azok is akik cserélnének...naná..)

2013. júl. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!