Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nagy fordulatszámról ejtem...

Ha nagy fordulatszámról ejtem vissza üresben alacsonyra, akkor fémes hangot hallok, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Diesel merci

2013. júl. 31. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Ha egyszer már feltettél egy kérdést, amire nem érkezett válasz akkor mire számítottál mi fog történni, ha még egyszer szinte teljesen ugyanúgy kirakod?


Esetleg kicsit több infóval szolgálhatnál, nem gondolod?

Honnan hallod? A motorból? Hátulról? Balról? Jobbról? Keréktől?

Megoldást én biztos nem fogok tudni adni, mert nem vagyok autószerelő. De én a helyedben a legtöbb infót próbálnám megosztani itt a válasz reményében.

Mióta van ez?

Esetleg cseréltél-e valamit mielőtt ez a hang jött?

Jártál-e más kúton tankolni, mint eddig?

Használtál-e más motorolajat pl, mint eddig?

Meleg és hideg motornál egyaránt hallod-e a hangot?


De az ultimate kérdés:


Minek pörgeted üresben a motorod autóját? :D


Viccet félretéve kicsit bővebb leírást adj, hátha valaki megszán és ad valami ötletet.

2013. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*autód motorját :D
2013. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valoszinu valamilyen fem pont hangot ad ki azon a fordulaton, csak azert hogy neked legyen mit kerdezned, kulonben meg nem elegendo input. Ha lancos lehet a lanc ha nem akkor...
2013. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!