Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajtón levő kis horpadásra...

Sinead kérdése:

Ajtón levő kis horpadásra hőlégfúvó+sűrített levegő? Próbálta már valaki? Youtubeon sok videó van, de személyes véleményt szeretnék.

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Linkeljél már be egy ilyen videót, mert nem nagyon értem, hogy akarod csinálni!
2013. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2013. aug. 10. 17:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Erről még nem is hallottam. Érdekes megoldás, van egy kukába való ajtóm, lehet, hogy kipróbálom rajta.
2013. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megköszönném ha megnéznéd hogy működik-e, nekem élesben kellene egyet megoldani. Kb 2 centis kis alig észrevehető horpadás, de én tudom hogy ott van és zavar.
2013. aug. 10. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megnéztem a videót, de ezt nem sűrített levegővel csinálják, hanem felmelegítés után CO spray-el lejegelik. Gyakorlatilag a pontmelegezés gyengébb formája. Tökéletes munkát azért nem lehet elvárni ettől a módszertől, de bizonyos mértékig valóban "kihúzhatja" a horpadást. Ráérő időmben majd kipróbálom ha van még egy kis Co-m. :)
2013. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2013. aug. 10. 22:11
 7/9 A kérdező kommentje:
Van valami fejlemény? Honnan szerezhetnék ilyen sprayt? Jártam már autósboltban, vegyszeresnél, és 100forintosban is, de azt se tudták miről beszélek.
2013. aug. 12. 14:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Kipróbáltam egy horpadt Astra sárvédőn, de nekem nem működött. Hőlégfúvóval melegítettem föl, elég erősen mert nem kellet féltenem a festést, tűzoltó Co-val lejegeltem és semmi. Azért, ha meg akarod próbálni, ilyen spray-t lehet kapni az autósboltokban:


[link]

2013. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kipróbáltad már te is,kedves kérdező? Mert én is így vagyok vele,ahogy te...egy kis horpadás van rajta,tényleg csak kb 1,5 centis,de eléggé zavar...ha működik a dolog,akkor lehet kipróbálnám.
2014. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!