Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorcsere lehetséges e...

Motorcsere lehetséges e hivatalosan? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
van 2db fiat puntónk, az egyik 1.1es benzines a másik 1.7 TD. a benzinesbe szeretném átrakni a motort kompletten. mindkét autó nagyjából egykorú és ugyan az a típus. kérdésem hogy hivatalosan milyen papírokat kell intézni, milyen költségei vannak, lehetséges e a motorcsere egyáltalán papírok szempontjából?
2009. okt. 27. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal,ha olyan motort raksz bele,amivel gyártották valaha az adott típust és teljesítménye nem jelentősen nagyobb(a gyengébb fékrendszer.futómű stb. miatt),akkor megoldható.A papírmunka részét sajnos nem tudom.
2009. okt. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Típus-azonos motornál a szerelési költség van, 6.000 forint új forgalmi, és nem vagyok biztos a többiben, de a te esetedben millió felett van a téma. Újra kell vizsgáztatni, az fix. Én meg se próbálnám. Alsó hangon 1,2 M alatt nem állsz meg
2009. okt. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én 20ezer ftot hallottam erre a kpm vizsgára+még műszaki ami amúgyis kellene, motorcserét sajátkezűleg csinálnám.
2009. okt. 28. 20:47
 4/4 A kérdező kommentje:
de valamelyik nap megkérdezem a kpmnél
2009. okt. 28. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!