Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy Ktm 150 sx?

Waffi BalD kérdése:

Mennyit fogyaszt egy Ktm 150 sx?

Figyelt kérdés
Hány litert ?

2013. aug. 23. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
nem volt szerencsém még ilyen géphez, de abból ki indulva hogy a 125-ös 2t alaphangon 8litert megeszik, ha húzod a fülét akkor 12litert is gond nélkül benyel. Mivel ez 150-es nem ehet sokkal többet max 1-2 literrel térhet el a fogyasztása a 125-ös-höz képest. De ha azon gondolkoznál hogy ilyet veszel, sokkal jobb választás lenne a 125-ös "kistestvére" az is nagy vaddisznó és sokkal több alkatrészt találsz hozzá itthon, természetesen a kopóalkatrészeken kívül gondolok én az alu kiegészítőkre tuningokra, motoralkatrészekre ha egy hazai boltból megrendelsz valamit max 1 hét alatt kiviszi a futárszolgálat(jobb esetben 3 napon bellül) viszont ha ebay-ről rendelsz mondjuk egy blokközepet vagy egy főtengelyt akkor örülhetsz ha 2 hét utánn megérkezik.
2013. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy 80-as 2T-m van (KTM MX 80),5 literes a tankja és 5 liter/ 1 óra,ha nem annyira húzom neki akkor van amikor belefér 1 óra 30 percbe,de ez ritkán van,de nekem nagyon tetszik,nagyon nagy élményt nyújt,szóval ahhoz képest hogy 80-as elég sokat eszik,150-es kb. a kétszerese.
2013. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!