Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogók jöhetnek...

Milyen robogók jöhetnek számításba 1kerekezésre?

Figyelt kérdés

Az már biztos h japán(megbízható) gépet szeretnék mert belenyúltam 1xszer egy kínai/koreai csodába és ajjajj xD

A lényeg h ne fogyasszon sokat, megbízható legyen és könnyen kilehessen kapni kerékre! Jöhetnek a tippek! én egyébként Honda Jog Basic-ra gondoltam... ár: max 60-70k



2013. aug. 24. 10:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hoppá lol xD Honda jog Yamaha akart lenni! :D
2013. aug. 24. 11:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Yamaha Jogot simán, lekapot a sok műanyagot, ülésre térdelsz, megrántod az orrát, és felmegy egykeróra. (Köze nincs a rendes egykerekezéshez!) Viszont nem erősek ezek a gépek, azt tudnod kell, tehát lepkefing-1 lóerő.
2013. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, ilyen hozzállással úgyis úton-útfélen el fogod dobni, nem a technikai hibáktól félteném azt a motort, hanem tőled. Egykerekezni kell, de azért fogyasszon keveset meg legyen megbízható. Ez kb. olyan, mintha off-road hülyéskedésre keresnék valamit, de azért egyen keveset, meg ne menjen tönkre. Minek? Úgyis kinyomod a szemét meg szétbarmolod. Már várom, hogy pár hónapon belül kiírod, hogy milyen sportkipuffogót tegyél fel, meg hogy érdemes-e felfúrni.
2013. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

előző! bírom a kötekedő komikat.. :D azért irtam h keveset egyen, mert volt már motowellem ami 4 literes tankal fogyasztott 6 meg 7 litereket annyira szar volt.. a hab volt a tortán többet szereltem a végén mint más simsont ezért kell japán... robogo tuningról a véleményem meg annyi h gyerekeknek való..


Hogy mindenki megértse! Volt már simsonom meg motowell nagyrobogóm! 4 éve mocizok megtanulétam már mindent amikkel ezekkel lehet de nagy motorra váltás előtt még megakarok tanulni kerekezni egyx ilyen kis Jog-al pl mert ha eldobom kit érdekel... de ha 1 cbr 600 rr-t dobnék biztos nem köszönném meg mmagamnak...

2013. aug. 24. 13:26
 5/11 anonim ***** válasza:
De ez az bakker, ha úgyis csak egykereket gyakorolni veszed, nem mindegy, hogy eséskor milyen márkajelet húzol le az orráról? 60-70-ért ne várj csodát, egyik sem egy rakéta és nem is lesz az. Jog vagy Dio vagy akármi más, ugyanazt tudja.
2013. aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

aaahhhj hányszor megfogadtam már h nem teszek itt fel kérdést... Köszönöm mindenkinek a konstruktív hozzászólást!

NEM KELL TÖBB VÁLASZ!

2013. aug. 24. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:

AZ ÉN VÁLASZOMMAL MI A BAJ?????


na, amúgy viszont az a baj, hogy egy ilyen robogó nem jó megtanulni egykerekezni, szerezz egy ótvar Simsont, aminek úgy is mindegy, aztán azzal gyakorolj, annak van köze az igazi egykerekezéshez, és megtanulsz egyensúlyozni... Egy robogón könnyebb, mint biciklin, robesz után eldobnád a nagymotort elsőre.

2013. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem tom meik hozzászóló voltál... ha az első akk aazal nem vlt bajom értékeltem is... egyébként kösz, csak a simsonnal is aza bajom h állandóan nyakig olajos voltam az útszélén...
2013. aug. 24. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:

nem értem az olyanokat, akik olajosak lesznek motorozás közbe...hogy????

ha szereled akkor elhiszem, de sok olyan hozzászólást láttam már, hogy simsonon mire elérsz b-be tiszta olaj leszel...

valaki magyarázza el *------*

2013. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen első voltam. Hát szerintem esetleg valami endurot nézhetnél még, de ennyiért ótvart kapsz... Az a baj, hogy a robogón hiába tudsz egykerekezni a nagymotor teljesen más súlypont, magasság, érzés... De viszont ha így is robogót veszel egy Jog tökéletes erre!
2013. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!