Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy aprilia tuareg rally...

Van egy aprilia tuareg rally 125-ös motorom, a bajom, hogy nem mindig van meg az ereje, ez mitől lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tehát, mikor megvetük mondták, h a karburátort tisztísuk ki mert nehezen fog indulni miatta, igaz is volt.

Rugásra indult, ment is, de voltak olyan esetek szoval egy egész napos, hogy pl. mindegy hányasban hirtelen gázadásra akár üresben is fulladt a motor.

Ma voltam vele, első jele, hogy ma nem lessz minden olyan szép az, hogy egyből csak el tünt az alapjáratom.

De ahogy nem volt eszeveszettűl ment, nagyon ment mint pár hete.

Majd egyszercsak mintha nem kapna áramot meg állt.

Csak eggyet kettőt pöffentett, szerencsémre egész végig lejtőre tudtam menni sebességbe raktam kuplung ki, ment is, ismét nagy ereje volt.

Majd párszor még eljátszodta, hogy megátol meg áll és onnantól kezdve taszíthattam haza.

Az előtt kicsivel pár óráva eljártam a benzint teljesen épp h haza értem, gondolom bíztos volt vmi kosz benne karbit kiveszem kitisztítgatom, semmi kosz a "pohár" aláján van egy kis gondolom valami ülepítő lehet oda ér bele a porlasztó, ott láttam benzin nyomot nedvességet de a pohár többi részében nem, vagy elpárolgott volna annyira hamar, nem tudom.

Ha valaki tudna választ adni a problémámra nagyon hálás lennék hisz azért eléggé aggasztó erdöbe menni ha tudod akármikor meg állhat:S

Tudnivalók róla: Hátsó fogaskerék 40 fogas

NGK Bioeg ha jól emlékszem a gyertyája

5 literhez 150 ml Husqarna olajjal van keverve a benzin akitől vettük ő mondta h 2dl vel keverjük de kicsit soknak találtam.

18.000 KM van benne, ha váltáskór kuplungal rásegítek 4. ben is enyhén leforog, nem tudom mennyire jó/rossz, szerintem lehetne jobb is 40 fogas lánckerékkel.

Állítólag 2002-es.



2013. aug. 26. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Karbit szedjétek szét nézzétek meg a szívató környékét , lehet fel van akadva , powert takarítsátok ki. Nekem is volt aprilia de soha többet...
2013. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele 3 hét után, alkatrészet nem sokat látok a neten :S, bár az erejével nincs bajom, de ha ezt leváltom vagy 250ccm 2T cross vagy 600ccm dr, még egy kérdésem lenne, mennyire romlékony?

Amugy ment a + :)

2013. aug. 31. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha rendbe van rakva és vigyázol rá akkor azért elmegy egy darabig de közel sem addig mint egy japán.
2013. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudod véletlen, hogy a karburátorának a főfúvókája milyen méretű?
2017. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!