Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf IV 1.4 tényleg ekkora...

Golf IV 1.4 tényleg ekkora határ f0s?

Figyelt kérdés

Ma vettem meg az autót, át lett vizsgálva szervizben. 4-en ülünk a kocsiban megyek 100-al 5-ben. Jön egy emelkedő esik vissza a sebesség. 95-90-80, mondom nem gond visszarakom 4-be. Így éppen, hogy megtudta tartani a 80-at padlógázzal!! Mögöttem persze torlódott a sor. A gyorsuláshoz vissza kellett raknom 3-ba!

Az összes ilyen vagy csak én nyúltam bele?

Előtte egy öreg Corsa 1.5 TD-m volt. Eladtam a kora miatt, de azt hiszem ezzel most hülyeséget csináltam.. :((


2013. aug. 30. 14:10
 1/9 Dörmögő ***** válasza:
76%
És a fogyasztását még nem is láttad az 1.5 TD-hez képest.
2013. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha jobban belegondolsz a GóF4 4 emberrel simán van 1.5 tonna, a motorban meg ott viháncol 75 póniló...

Az 1.4 üresen sem erőgép, nem hogy így. Ahhoz, hogy dombon felfelé ne lassuljon ahhoz kicsit több power kell.

2013. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Igen, az 1.4-es tényleg ilyen f*s.

Legalább 1.6-ost kellett volna venned, de a legjobb ebbe az 1.9 TDI.

2013. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott valami más baj lesz. Nehogy már 3-asban padlózni kelljen menettempóban. Max előzéskor.
2013. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem 75le-vel kellett volna venni.Ez nem igazán az autó hibája :) hogy ilyen :)
2013. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hatalmas állat vagyok! Holnap lefotózom ezt a libakergetőt és megy fel HAHU-ra, csak legyen még egy idióta aki megveszi.
2013. aug. 30. 21:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha előzőleg egy olyan tulajé volt, aki nem hajtotta, akkor lehet, hogy el van lustulva. Hidd el, hogy valami más gondja van. nekem volt szerencsém kipróbálni ezt a típust és bőven volt benne erő! Minden gyári állapotban volt rajta persze.
2013. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már nem érdekel, eladtam a fa$zba.
2013. szept. 12. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem 1,2es G astrám van szintén 75 póniló és azt kell mondjam egyedül gyorsulásnál érzi meg ha 5en ülünk benne. Én átlag egyedül vezetem úgy nagyon kényelmesen viszi a motorka a kasznit simán lehet előzni, a fogyasztás se rossz. Mikor 5en voltunk annyi hogy nehezebben gyorsult, de ha elértem a 100-110et semmivel nem kellett több gázt adjak mint más esetben. Egy erősebb emelkedőn is 100al nekimentem 5 emberrel ugyna azon a gázon 90-95el ki is szaladt. Szóval ott más gond lehetett. Akár koszos légszűrő, akár ellustulás de még sok midnen. Láttam eladtad az autót, de szerintem ott valami hiba volt benne. Én pl érzem az Opelon ha sokat megyek városban, nem papásan, de akkor is ellustul. Utána kint meghajtom 120,130 előzgetek egy párat és utána érezhetően virgoncabb. Először féltem hogy úúúú kis ezerkettes mit tudhat. Meglepően sokat.
2014. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!