Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Villan az autóból működő...

Villan az autóból működő traffipax éjszaka ha lefényképez?

Figyelt kérdés

60-as táblánál álltak a jardok és kb 80km/h-val mehettem.Aztán észrevettem és lelassítottam,de nemtudom ,hogy időben tettem-e ezt meg.Nos

AUTÓBÓL FÉNYKÉPEZTEK ÉS SÖTÉT VOLT,ÉS NEMVILLANT SEMMI.Akkor lehet ,hogy sikerült lelassítanom olyan 70-re, ahol még nem fotóz??vagy ezeknek nem kell éjszaka villanni?Azt tudom, hogy a lézeres az nem villog amit felállitanak az útra, de egy rendőrségi autóban lévö?Szerintetek???Körülbelül a rendőautótol 25-30 méterre fékeztem le


2009. nov. 1. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ezek ezt csinálják hogy ilyen korlátozós táblákhoz állnak ki. ezért nemszabad gyorsan menni. meg persze hogy ne legyen baleset és ne haljanak meg ártatlan emberek.
2009. nov. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mostani új sebességmérők már nem feltétlenül villannak, mert ha van egy kevés megvilágítás már tökéletes képet készít a gép.
2009. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
a legtöbb villan, de olyan rövid idejű a felvillanás, hogy nem vagy képes érzékelni.
2009. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel a sötétben infraképet csinál, nem villan. A lézeres műszerek bemérési távolsága gyakorlatilag az első kanyarig vagy bukkanóig tart. Tehát mire észreveszed, már késő.
2009. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a lézeres messziről mér és nemvillan,de amit látok,hogy mikor autóból fotóznak az legtöbb esetben villan.Szinte mindig.Apámnál is hatalmasat villantott.
2009. nov. 1. 13:27
 6/10 A kérdező kommentje:
És szerintem sötétben egy autóban lévő traffipax az villan.Csak az a kérdés hogy milyen közelről méri be az autót egy ilyen traffi
2009. nov. 1. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:

ha be is mér, kb 30 ezerre számíthatsz max

ez nem számít olyan nagy tételnek

2009. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem igen.Mivel 18 éves vagyok.Tudom tartsam be a sebességhatárt ,de 60nal a faszsetud menni egy 3 sávos üres úton éjszaka mikor semmi forgalom nincs különben elaludnék de remélem még idöben kapcsoltam
2009. nov. 1. 14:44
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem villan, mégpedig azért nem mert infrával világít, így teljes sötétségben is tud képet csinálni.
2009. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2 féle traffipax van: Radaros és lézeres.


A radar az villan, mivel vakuja van... A lézer viszont nem, mert az infrával világít, ahogy azt előttem is írták! A lézert pedig lehet használni autó fejtámlájáról...


"Alapáras a beépített, 850 nm-es 146 infra LEDből álló fényvető, amivel a sorozatban először, használható képeket lehet készíteni éjszaka vaksötétben is, ráadásul észrevehetetlenül. Az éjszakai üzemmódhoz a kamera elé kell hajtani egy infraszűrőt."

2012. dec. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!