Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálhatja ezt az autóm?

Miért csinálhatja ezt az autóm?

Figyelt kérdés
Van egy Renault R19-es autóm, ami utolsó tankolás óta kis fordulatszámnál, 1-es,2-es sebességben nagyon rángat. Nagyobb fordulatszámnál már nem. Alapjárat nincs, nem is lehet állítani. Benzin minősége lehet rossz vagy más?

2013. szept. 13. 19:03
1 2
 1/19 anonim válasza:
lehet h a kompresszióval van a gond
2013. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet otthonilag orvosolni?
2013. szept. 13. 19:14
 3/19 anonim ***** válasza:
Csak gyorsításnál rángat?
2013. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen, de csak kis fordulatszámon, padlózásnál pedig nem gyorsul, hanem lomhul, de ezt már régóta csinálja
2013. szept. 13. 19:49
 5/19 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "lomhul"? Maga a kifejezés jelentése is érdekelne, meg az is, amit takar.
2013. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem gyorsul
2013. szept. 13. 20:26
 7/19 A kérdező kommentje:
nem akar húzni a kocsi, lomha
2013. szept. 13. 20:28
 8/19 anonim ***** válasza:
A gyertya színét nézted már?
2013. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
kicsit kormos volt
2013. szept. 13. 21:45
 10/19 anonim ***** válasza:

cseréld ki a gyertyákat az hátha segít neked is nekem legalább is amikor ilyeneket csinált (nekem az volt hogy amikor megálltam pirosnál vagy bárhol akkor leakart fulladni és amikor már majdnem megállt "már remegett az egész kocsi "akkor hopp felpörgött azt utána megint fuldoklott , + menet közben hiába nyomtam padlógázt akkor sem ment sőt meg lassult is + indulásnál olyan voltam mint valami rossz tanulóvezető ,mert padló gáz kellet neki, hogy ne fulladjon le ,de ezeket csak akkor csinálta amikor már bemelegedett hidegen semmi baja nem volt

elvittem több szerelőhöz azt mondták alapjárati motor csere meg ilyen csere olyan csere + jó pénzért kiméregetik, hogy mi lehet a baja hát mondom kösz most nincs ennyi pénzem találgatásokra és akkor én elkezdtem cserélgetni az olyan dolgokat ami olcsó mert avval kárt nem csinálok ,de ha elviszem szerelőhöz ,mert ha nem jó akkor mondhatom hogy annak a cseréje megtörtént

olvastam lehet ,hogy koszos a levegőszűrő kicseréltem nem az volt , utána üzemanyag szűrő ,de az se nyert hangszórót ez a kettő volt 2E ft utána kicseréltem a gyertyákat és egyből jó lett úgyhogy lehet neked is a gyertya ,vagy az üzemanyagszűrő miatt rossz

2013. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!