Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell kismotorra orvosi vizsgálat?

Mchard kérdése:

Kell kismotorra orvosi vizsgálat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de valahol azt olvastam hogy nem kell
2013. szept. 14. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
És mi van ha megcsináltatod? Bajod nem lesz tőle... Amúgy minden jogsihoz kell mivel az érvényességi idő is rajta van a rózsaszínű plasztik kártyán
2013. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kel hozzá és szerinte azt ki lehet bírni hogy számokat kell leolvasni egy tábláról és megnézik a térlátásodat nagyjából ennyiből áll legalábbis nekem ennyi volt.Meg pár ezer ft az ára bár azt nem tudom hogy most menyi.
2013. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petizacc ***** válasza:
Hát én nem tudom, hogy most hogyan van, de én 2011-ben vizsgáztam le akkor még "M" kategóriából és nem kellett. Aztán lehet azóta bevezették vagy behozta magával az "AM" kategória. Az orvosi alkalmassági nekem eddig csak "B" kategóriából kellett.
2013. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DE amúgy az autós-motor iskolában ahova mégy ott úgyis elmondanak majd mindent és szólnak hogy miket kell elintézned.
2013. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem kell!!! Én most vizsgaztam egy hónapja és nem kellett.
2014. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!