Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e pollenszűrő a Suzukiban?

Van-e pollenszűrő a Suzukiban?

Figyelt kérdés

A szomszéd bácsi panaszkodott,hogy eddig a hitel miatt a márkaszervízbe hordott autóján olaj-,levegő-,és pollenszűrőt is cseréltek a számla szerint. Ez a műazakival egyidőben történt.

Mivel már az "övé" az autó,egy olcsóbb helyre vitte műszakiztatni,ahol az olajcserét,stb. is megcsináltatta,nem szerepelt a "pollenszűrő" tétel. Mikor rákérdezett,a szerelő azt állította,nincs is benne ilyen.


Mi az igazság?

A márkaszervíz "hintáztatta" meg (2x is) az öreget,vagy a mostani,utcabéli szerelő?


Az autó: Swift II.-s,2005-s évjárat,1.3 benzines,GL-s.


2013. szept. 30. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van benne klima akkor tuti,hogy van benne.
2013. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem klímás.
2013. szept. 30. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Átvágni csak a márkaszerviz vághatta át, a mostani szerelő legfeljebb rosszul tudja, ha nem neki van igaza, mivel azzal, hogy azt állította, nincsen pollenszűrő, neki semmi anyagi haszna nem volt, tehát minek hazudott volna?
2013. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is a márkaszervízbe húzták le az öreget.

Rájuk jellemző ez.

De miért nem visz el egy másik szerelőhöz hogy mondja meg hol van benne a polenszűrő.

Aztán ha az se talál akkor 2x is átvágták.

2013. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a lehetõ leg fapadosabb kettes swiftem van, és van benne pollenszûrô.


A kesztyûtartó mögött lakik.

2013. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm <fuel>!

Van...meg van!

"tájékoztattuk"(ezt se tudod vazze...xD)az utabéli szerelőt is a hollétéről.

2013. okt. 1. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!