Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A prémium autógumi márkák...

A prémium autógumi márkák között van olyan, amelyik jobban ajánlott a többinél valamiért?

Figyelt kérdés

Tavasszal esedékes majd az autóra a nyári gumi vásárlás.

Ha már veszek, akkor addig kicsit spórolok rá, és szeretnék jó minőségű abroncsokat venni rá.

Viszont ez az első autóm és még nem vagyok túlzottan képben a témában.

Melyik márka/márkák ajánlott(ak) ?

Nagyrészt városban közlekedek, havonta csak 1-2 alkalommal lesznek majd hosszabb utak (80 km), kb, illetve ugye elvétve lennének még hosszabb utak, pl. nyaraláskor...

Az ár pedig a másik szempont:

Maximum 20.000/db, amit kiadnék érte.

Illetve érdemes már tél végén, mondjuk február környékén nézelődni vagy akár meg is venni őket ?



2013. okt. 2. 14:49
1 2
 1/11 Dörmögő ***** válasza:
Nem márkáról írok, csak gumikról. Az aszimmetrikus gumik halkabbak, bár nem tudom hogy 20 000-be belefér-e.
2013. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
húsz ropiért nemigen van prémium gumi, max Hankook, de az szerintem annyira nem prémium. De az ajánlható. Bár nem mondtad mekkora, egy 14-es virsligumi talán van Pirelliből vagy Michelinből is annyiért. nekem 16-ra volt a téli Hankook 21k.
2013. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

195/65/15 a gumi mérete.

Nem ragaszkodom a legjobb minőségű, csúcsminőségű gumikhoz, de mindenképp jó minőségűt szeretnék, ami már gagyinak nem mondható...

2013. okt. 2. 15:01
 4/11 anonim ***** válasza:

goodyear, dunlop, continental, pirelli, ezeket találtam 20000/db alatt


gumi.hu-n nézz szét

2013. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
arra már akkor van Hankook 18-9ért. Gondolom nem aszfaltszaggatód van (apám Octaviának is ugyanez a mérete) és teljesen elég. nem száguldozik 200-zal. Meg nem is tudna. Esőben se csúszik meg.
2013. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Heló én találtam neked ilyet hogy: CONTINENTAL Conti Premium Contact 5 19.455Ft-ért/db, 4 darabnál ingyenes házhoz szállítás. Ez nagyon jó minőségű gumi. Csendes, tapad mint az örütt :) És kicsivel csökkenti a fogyasztást. Vagy amit én is használok és nagyon ajánlom az a Hankook K425-ös Kinergy Eco nevezetű gumi ami 14.160Ft. Én ezt bátran merem ajánlani. Én ezt használom ebben az évben és nagyon meg vagyok vele elégedve. Eddig egyszer sem csúsztam meg vele még vízben sem. De pl Az előző Semperit márkájú volt azzal felúsztam, fehéraszfalton 2.-ban kipörgött egy 75 lóerős autó alatt... Remélem érted amit mondani akarok :D
2013. okt. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Hankook Kinergy megcsúszott esőben, pár hónapos volt. Igaz akad ettől drágább és normálisabb Hankook gumi is .
2013. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Nokian márka nagyon jó, hozza a prémium kategória minőségét, a szokásos prémium neveknél valamivel olcsóbban. A finnek tudnak valamit. Az egyik legjobb ár/minőség aránnyal rendelkező márka.

[link]

2013. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, az előbb a téli teszt eredményeket másoltam be.

Itt van egy vásárlói vélemény lista az egyik Nokian nyári gumiról, elégedettek az értékelők:

[link]

2013. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat !
2013. okt. 2. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!