Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra F caravan belső...

Opel astra F caravan belső világítása nem működik, az égőt kicseréltem de így sem jó mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd végig a biztosítéktáblát, ha nincs hibás darab benne, akkor vagy a drót rohadt el ami viszi az áramot az izzónak, vagy valamelyik érintkező oxidálódott el.
2013. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztosítékot végignéztem, az érintkezőket is. Valószínű akkor, hogy a drót a hibás :) köszönöm a gyors választ :)
2013. okt. 3. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajtókapcsolók rendben? Csak egy ajtónál nem működik, vagy egyiknél sem?
2013. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyiknél sem :/ De a csomagtérnél jó ha a csomagtérajtót felnyitom. Az ajtókapcsolókat ma néztem meg kitakarítottam őket de sajna így sem jó!
2013. okt. 3. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor szedd szét a lámpát megint, és ellenőrizd egy műszerrel. Legtöbbször a kapcsolója szokott szarakodni, no meg a testelése.
2013. okt. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat !
2013. okt. 4. 13:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Időközben megtaláltam a hibát... Baloldali első ajtónál a küszöb alatt szét voltak rohadva a vezetékek..:S De szerencsére gyorsan orvosolható volt a hiba :)
2013. nov. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!