Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]


Végülis a kérdés legfőbb célja: Szerintetek mennyiért éri meg F astrat venni? Mennyiért lehet már olyan kifogni, ami nem viszi el mindened?:D

Első autó lenne, 19f



2013. okt. 9. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

200-ert, 260k kilometerrel (ora szerint, ugye, ami a valosaggal nem mindig van koszonoviszonyban se...) ne varj csodakat. kb. ugyanennyi egyszeri koltseget szamolhatsz megvetel utan (kotelezo szervizek, atiratas, biztositas, stb.), plusz a havi fenntartas.


'magyarorszagon vasarolt' aha, azert van a 97-es auton kb. 2006-os rendszam, 'akcios ar csak a heten' regi kereskedoi trukk, valszeg ott all nala masfel eve mert mar lerohadt a feneklemez rola.


ennyi penzert olyan autot fogsz kapni, amin megtanulhatsz mindent... marmint h. hogy kell megszerelni hazilag.

2013. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dörmögő ***** válasza:
Ránézésre megér ennyit. A többi csak személyesen lehet megállapítani.
2013. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát nem is gondoltam volna hogy egy 1.6-os benzines motorral csak 75Lóerő egy ilyen, nekem az Astra G autóm 1.4-es benzines motorral 90 lóerő, a rendszámmal tényleg nem stimmel valami, mert K-s rendszáma van, tehát az 2005-től nem lehet öregebb rendszám mert az én 2007-es astrámon van KWT rendszám szóval valami ott sántít!
2013. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dörmögő ***** válasza:
F astrában az 1.6-ból is van 100 lovas, de ez a 75 lovas valószínűleg csak 8 szelepes. A 8 szelepes talán még jobb is mint a 16 szelepes. Nincs olyan betegsége hogy eszi az olajat, ellenben a 16 szelepesekkel. Másik fele hogy a 8 szelepes kisebb fordulaton jobban húz. Igaz hogy a 16 szelepes erősebb, de ez az erő magasabb fordulaton jelentkezik mint a 8 szelepeseknél.
2013. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még lehet 2006-os rendszáma, lehet, hogy lelopták róla a rendszámot pl. Ám ezt mondjuk kereskedő árulja, azok még az anyjuknak is hazudnak, azt se hidd el amit kérdeznek! Meg én amúgy inkább amiatt aggódnék, hogy ugyan ki a francé lehetett ez az autó. Mert szerintem valami hülyegyereké, aki széjjel gyilkolta. Az a váltógomb, meg kipufogó.... nagyon szép.
2013. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nagy gyuri ***** válasza:
Teljesen egyben van a gép valószinü külföldi lehetel ezért K s a rendszám, a 75 le pont elég elsönek tökéletes azért még annyit megy ez is amikor oda lépsz neki ezért ennyi mert idös nekem is astrám van 60le igaz 12 éves teljesen jó autók ezek hidd el meg bizhatók nagyon 2x annyi volt mint ez de mert fiatalabb én meg venném de hát te tudod mire kell majd nézeges még ha nem tetszik ja a 8 szelepes ki visz a világból és még azon is túl...-:D
2013. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vida Sándor ***** válasza:
Nézz körül, a hasonló korú autókból milyenek szaladgálnak az utakon, és láthatod, hogy f astrából rengeteg. Nekem egy 1.6 16 v 101 le caravan astrám van. 400 e volt átiratással együtt. Nem eszi az olajat, jól megy, szép az alja, szép a fényezése. Volt 200-ért is, de arra komplett fényezés, és alváz javítás kellett volna, és tocsogott az olajtól. Nekem ez tetszik.
2013. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!