Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldről hozatott használt...

Külföldről hozatott használt autónál megvan adva egy ár, illetve egy másik, regisztrációs díjjal kiegészített ár. Utóbbi árában nincs benne még a névre íratás?

Figyelt kérdés
Olvastam egyik ilyen autó megjegyzésénél, hogy magyarországiba helyezés és névreíratás.. ezért vagyok bizonytalan.

2013. okt. 10. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Felhívod, megkérdezed!
2013. okt. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezeket az autókat a haszon miatt hozzák be. Rátesznek általában 100 ezret (Egy ismerősöm foglalkozott ezzel, neki segítettem is, egy másik most is ezt csinálja). Így is olcsón adják ezeket az autókat, hogy kelendőek legyenek. A hasznából nem fogja kifizetni a névre írást, se semmit. Alkudni sem lehet ezekből, eleve olcsók ezek az autók. A regisztrációs adót sem ő fizeti, hanem te fizeted ki neki, azt esetleg elintézi, de van, hogy azt sem. Ő behozta és a vastagon szedett, nagy számos árért adja. Az apró betűs + regadót, meg minden egyéb költséget neked kell állnod. Kivéve, ha csak külön fel nem tüntetni a hirdetés szövegében, hogy árban még ezt, vagy azt elintéz. Ezek így mennek. Eleve olcsók ezek az autók, ne akarjuk már az egész kezét annak, aki a kisujját nyújtja.
2013. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!