Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja? Izzító relé...

Mi lehet a baja? Izzító relé kattog gyújtáson?

Figyelt kérdés

amikor gyújtásra rakom akkor folyamatosan kattog a relé , majd amikor fordítom a kulcsot, hogy indítanám be akkor abbamarad és semmi nem indul az autó

visszarakom csak gyújtásra akkor megint kattogó hangot ad a relé mi lehet a baja ? akksi jó am eddig az önindíró kattogott és nem indult, de az most elhallgatott az nem csinál semmit most a relé kattog mi a baja ? önindító nem teker R19 1,4e 1994-es


válaszokat előre is köszönöm !!


2013. okt. 19. 22:38
 1/3 szántóvető ***** válasza:
nyilván a relé lesz,párezer Ft-os alkatrész,te is ki tudod cserélni.
2013. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy a benzines motor és az izzító relé ellentétes dolgok?

:D


Az önindító forgat, vagy nem? A műszerfalon mit mutat, nem villognak vagy halványulnak el a lámpák rajta?

2013. okt. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Az önindító forgat, vagy nem? A műszerfalon mit mutat, nem villognak vagy halványulnak el a lámpák rajta?"


az önindító nem csinál semmit amikor gyújtásra rakom akkor kivilágít rendesen minden aminek kell ( olaj , víz , akksi ) na akkor lehet hallani ,hogy gyorsan kattog a relé utána tovább fordítom indításra na akkor minden eltűnik és semmit nem csinál relé elhallgat visszarakom csak gyújtásra akkor ismét kattog

akksira ráraktam a multimétert 12,6 ot mutatott és amikor ráindítottam akkor sem ment le még csak 1 tizedet sem


am a biztosíték tábla rajzából vettem azt hogy izzító relé mert [link] itt van ez a kép nekem arra a relére ami kattog a 31 es van rajzolva (az a spirálos ábra) az az izzítás jele nem ?

2013. okt. 22. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!