Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vehetek kerékbilincset?

Hol vehetek kerékbilincset?

Figyelt kérdés

Teremgarázsban egy porsche-s hülyegyerek már több alkalommal használja a helyemet, ha külföldön vagyok van 1-2 vagy tovább üres a helyem és épp most is arra értem haza 7 órás utazás után, hogy nem tudok hova állni.


Cetlit 2x hagytam neki, most az következik rakok 1-2-3 kerekére bilincset 2-3 hétre, talán ebből tanul.


[link]


ennél lehetőleg jobbat szeretnék, ötlet?


ui: Parkolóőr sajnos nem megoldás.



2013. okt. 23. 01:33
1 2
 1/11 anonim válasza:

[link]


én ilyennel dolgozok. ez elég hatásos :D

2013. okt. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csöngess be hozzá most.
2013. okt. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A kerékbilincs nem megoldás, csak "konzerválja" az elfoglalt helyet.

Ha jogszerűen tiéd az a hely, akkor a -hatóság általi- elszállítás/elvontatás a megoldás!

2013. okt. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem húzz egy jó mély karcot az autója oldalára meg a motorháztetöre az elsö szélvédöre meg önts diszperzitet és így tedd rá a kerékbilincset.Garantált a hatás.:)
2013. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kromofággal öntsd le a kocsiját.

Egy ideig tuti nem fog odaállni mert a fényezőműhelyben fog parkolni az autója.

2013. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Veszel egy párezer forintos krokodil emelőt. A befékezett tengelyt megemeled, kitolod a vackát az elképzelhető legzavaróbb helyre, és beállsz a helyedre. Ha jó fej vagy, berakod két oszlop közé hosszában 10-10 centi távolsággal.
2013. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Még vehetsz egy lezárható parkolásgátlót is. Lefúrod a betonba, a kulcsa nálad van, többet nem áll a helyedre:


[link]

2013. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megrongálni egy autót akkor is suttyó alja dolog, ha annak a gazdája egy szemét bunkó. Plusz még a rongálásért felelni is kell. Arra is lehet gondolni, hogy bosszút áll.

A kocsibeálló őrt nem biztos, hogy engedik lefúrni.

Ha van oszlop a kocsibeállód két oldalán, akkor feszíts ki a két oszlop közé egy láncot, amit oda tudsz lakatolni. Valahogy biztos megoldható. Esetleg linkelj ide egy képet a kocsibeállódról, hogy lássuk, mit lehet kezdeni vele.

2013. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

11:09

Végre egy értelmes válaszoló aki nem bűncselekményre buzdítja a kérdezőt. Arról nem is beszélve, hogy a 99%uk csak szájkarate bajnok.

Ilyenre egy forintot se szabad költeni mert azzal is csak ő "nyer". Én még idő se fordítanék ilyenre mert nem ér annyit.

Személyesen keresd fel az a legtisztább(amúgy lehet, hogy nem is kicseszésből csinálja csak egyszerűen látja, hogy állandóan üres én odaáll). Ha nem tudsz vele beszélni vagy nem is működik veled együtt akkor én annyit tudnék javasolni, hogy kérj meg egy olyan ismerőst akinek munkás autója van, hogy álljon a Porsche elé és egy cetlire írja a te telefonszámodat. Ha kárt tesz az ismerősöd autójában akkor felelnie kell érte.

A láncos megoldás se rossz de egy erővágóval elvág egy szemet majd beáll és ugyan úgy vissza akasztja mint ha mi sem történt volna.

2013. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Senki tulajdonát nem szándékozom megrongálni, távol is áll tőlem az ilyen viselkedés.

A kocsi tulaja nem a lakóházban lakik, barátnőhöz jön talán, de nem sikerült kiderítenem még, kihez is pontosan.


Elvontatni nehezen lehetne mert ide tréler nemigazán tud lejönni, de mivel budai környék talán a házig se jutna fel.


Parkolóőr és egyéb dologra a k.képviselő azt mondta közös tulajdonra engedélyt kell kérnem minden lakótól.

(bár nem értem ha a cuccot a saját kifizetett helyemre akarom felszerelni az miért közös tulajdon)

2013. okt. 23. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!