Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LEtehetem vagy még várnom...

LEtehetem vagy még várnom kell vele?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és szeretném letenni a jogsinak a kresz részét, hogy annyival is könyebb legyen majd.

Letehetem csak azt?

17 évesen már megszerezhetem a jogsimat?


előre is köszi


2009. nov. 12. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Be kell tölteni a 18-at, hogy levizsgázhass a forgalmi vizsgán.
2009. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
én úgy tudom hogy nem, 16 és fél éves kortól kezheted az elméleti részt tanulni( vagy 16 és 3/4 évesen?) és 17 évesen teheted le a gyakorlati vizsgát
2009. nov. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kérdés sokszor volt már, rá lehetett volna keresni. 16 év 6 hónaposan iratkozhatsz be KRESZ-re, 16 év 9 hónap után vizsgázhatsz belőle és betöltött 17 év után mehetsz rutinvizsgára.
2009. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1.vagyok, elnéztem valamit :D

Tényleg 16és3/4 évesen kezdheted el a kreszt, és ha betöltötted a 17-et akkor vizsgázhatsz vezetésből.

Nekem is azért kellett várnom a vezetéssel.

2009. nov. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezerszer tettek már fel ilyen kérdést, de úgy látom még mindig nem tiszta valakinek. Első válaszolót kérném, hogy inkább nézzen utána, ha nem biztos benne, ahelyett, hogy emeletes baromságokat írna.


Ha B kategóriás jogosítványt akarsz tenni, akkor...


A KRESZ részét 16 és fél évesen kezdheted el.

A KRESZ vizsgát 16 és háromnegyed évesen teheted le és azután kezdheted a rutint.

Rutinból 17 évesen vizsgázhatsz, azon túl már semmilyen korhatár nincs a jogosítvány megszerzésével kapcsolatban.

2009. nov. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. nov. 12. 19:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, pontosan. :)

Én a 17. születésnapomon vizsgáztam. :D

2009. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pontosan, 16 és fél évesen kezdheted a KRESZ-t, és be kell töltened a 17-et, mielőtt volán mögé ülhetnél.
2009. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem nem, amint megvan a kresz vizsga (16 és 3/4 évesen) utána ülhetsz volán mögé. Még rutinvizsgát is tehetsz a 17. szülinapod előtt, de forgalmi vizsgát csak a 17. után!
2009. nov. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!