Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3ban tönkrement a bal...

Golf 3ban tönkrement a bal első ablakemelő, hogy tudom leszedni az ajtókárpitot, mert csavart nem találtam?

Figyelt kérdés

2013. okt. 28. 13:49
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:
Igaz nekem japó van, de ott patentral van felrakva. Meghúzom és sorban jön le
2013. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nézd körbe. sokszor az ajtó fogójánál le lehet pattintani és ott van csavar. legalábbis citroen peugeot ilyen. de azt tuti h patentos a kárpit. ha biztos nincs csavar akkor meg határozottan, nem félve meg kell rántani valamelyik sarkán és utána már könnyen jön. de patent törésre számíts! mert nekem az új autón is sikerült eltörni. nem hogy egy régebbin amin már kapott hideget meleget a patent.
2013. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végignéztem, de csavar nincs benne. Ha patent, akkor az elég erősen foghatja, mert már úgy feszítettem, hogy azt hittem ketté törik a kárpit. Holnap világosban megpróbálom, ma nem nem szarakodok vele. Köszi mindkét hsz-t!
2013. okt. 28. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne feszegesd, mert eltöröd. Le kell pattintanod a fogantyú burkolatát, alatta lesznek a csavarok.
2013. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor jól éreztem, hogy nem kell tovább próbálkozni. Mindegy melyik feléről próbálom lepattintani a burkolatot? Mert próbáltam azt is egyébként, hogy egy csavarhúzóval feszítem, de nem akartam erőltetni. Ill. a középső kezelő felületet(nem tudom mi a rendes neve) hogy lehet kiszedni, hogy alatta a ledet/izzót kicseréljem? Mert a hideg-meleg levegő fújó kapcsolót este alig lehet már látni.
2013. okt. 28. 19:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Az alsó /könyöklő felőli/ résznél kezdd el, nyúlj alá lapos fejű kis csavarhúzóval és ki fog pattanni. Ja, és pattintsd le a tükör háromszög-burkolatot is előtte. Meg az ajtózár pöcköt is tekerd ki (menetes). Ezután elkezdheted lecsavarozni a kárpitot, ha jól emlékszem az ajtó alján van kettő és oldalt is kettő csavar. De így a legegyszerűbb:

http://www.youtube.com/watch?v=QFr5ArF5xvA

2013. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.szépen, sokat segítettél!:)
2013. okt. 29. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!