Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem ment már át kicsit az...

Nem ment már át kicsit az autó gyártás a túlzott kényelembe? Minek ez a sok sznob cucc?

Figyelt kérdés

Pl elektromosan csukodó nyíló csomag tartó

Láttam filmben valami bmw, audi autót ült a kocsiba a hapek, jött a csaj, szólt hozzá hogy nyissa ki a kocsi tartóját, az meg bentről a volán mögül gombnyomás nyitotta.

Most ez minek? Ennyire usta már sok ember? Hogy a kezét nem tudja használni, hogy felnyissa azt az ajtót? Mert még ha tele a keze azt megértem, de a volán mögül nyitogatni az ajtót? Nehogy ki kelljen szállni? Meg a másik hogy a csomag tatrton megnyomva 1 gombot csukodik az ajtó le. Persze rohadt lassan...

Mire ez a sok elektromos cucc? Nem ment át a dolog egy kis túlzásba? És még mindig találnak ki új dolgot ami még jobbá teszi a kocsikat, hogy vedd meg mert az muszáj, meg kényelmes...



2013. nov. 4. 19:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

és lassan a telefonoknál sincs választási lehetőség.

sosem akartam "tapicskolós" telefont. De muszáj vagyok,mert egyéb funkció kell, amit egy 2000 Ft-os nem tud.

2013. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%
Van választék dögivel a telefonos piacon is, nem csak tapicskolós van. De ez szerintem nem ide tartozik. De ha már a telefonoknál tartunk, akkor nem jobb, hogy kiveszed a zsebedből és máris internetezhetsz? Hogy visít, ha emailed jött, vagy egyszerűen bejelentkezett a legjobb haverod? Ez mind hasztalan? Nem hinném... Viszont az elektromosan nyíló csomagtérajtó, meg mittomén' milyen popsimosó berendezés az ülések alatt... Ezek a fölösleges dolgok. Számomra a klima is plusz; a motort is fogja és semmivel sem egészségesebb, mint jól beizzadni. Sőt...
2013. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom azzal hogy sok extra létezik. Bár van olyan amit hiányolok még a legluxusabb autókból is, pl. hogy rá tudjam számítógépre csatlakoztatni az autót, és valamilyen kezelőprogrammal mindent be tudjak rajta állítani a motor vezérlését beleértve.
2013. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A te igényeidtől függ.

Vehetsz vadiúj Daciát 4 millió forintért, és olyan felszereltsége lesz mint egy 10 éves Volkswagennek, ami meg újonnan 8 millió forint.

De ha már valaki 40 millió forintért vesz egy vadiúj Audi A8-at akkor igazán kapjon már fullextrás autót. Persze, abban is vannak ilyen árnövelő hülyeségek mint például, hogy a tolatólámpát jobbra balra eltudod fordítani, ennek szerintem sincs semmi értelme.

De azért ne mond, hogy egy toladó- radar és kamera hülyeség és felvágás.

2018. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!