Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mekkora wattos hangszórót...

Mekkora wattos hangszórót vegyek az autómba, hogy szépen kiadja a basszust recsegés nélkül, ha a cd-s rádiómra 4x50 watt van írva? Ennél több wattos már nem is lehet? Vagy hogy van?

Figyelt kérdés
nem tudom,hogy most mekkora van benne,de magasabb hangerőnél már recseg...a rádió 4x50 wattot ír,hogy annyit bír el...akkor hány wattosat vegyek,hogy még szépen szóljon,de legyen hangja is?imásom a diszkó zenét,ezért olyat szeretnék,ami a basszust is szépen kiadja a zenében!hány wattosat vegyek bele?
2013. nov. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy új Audit Bang and Olufsen hifivel. Egyébként 60 wattosat tehetsz bele. Egyébként most milyen hangszórók vannak benne?
2013. nov. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a teljesítmény számít
2013. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyébként nem tudom,h.milyen van benne...2001es suzik swift.m(a régebbi fajta suzuki)gondolom a gyàri van benne,de a hàtsó kettő alapból nem is jó benne...
2013. nov. 13. 20:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Én valami Blaupunktot vennék bele. Egyébként de lehet, sőt ajánlott is. Különben hamar tönkremennek a hangszórók.

És igaz, tényleg nem a teljesítmény számít.

2013. nov. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor mi?hogy milyen màrkàjut veszek bele?
2013. nov. 14. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, márka is.

Pl egy SAL sosem fogja azt hozni, mint pl egy pioneer.

Kell egy méret, hogy mi fér be. 13 cm, 16.5 cm, vagy más méret.

Aztán már pénztárca.

2013. nov. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!