Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most akkor nov.28-tól nem...

Most akkor nov.28-tól nem lehet leadni méh-be autóalkatrészeket? Ez igaz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert a sok cigány úgyis bontóba viszi a lopott verdát.
2013. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miutan kiraktam ezt a kerdest rajottem hogy semmi ertelme de amugy csak ismerosom autoszerelo csak azert irtam ki. A ciganyoknak mindegy azok az auton kivul meg az utrol is elviszik a racsfedeleket.
2013. nov. 20. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy az autóalkatrészeket elvileg bontóba kell leadni, mint ahogy az egész bontandó autókat is.

A méh telepesek szívbaj nélkül átveszik a kresz táblákat, síneket, így az autóalkatrészeket is.

Rendszeresen ellenőrizni kéne a méh telepeket és irdatlanul megbírságolni, majd bezárni, ha olyan terméket találnak, ami nem oda való, akár darabokban is. Figyeljétek meg, hogy idővel majd sorban lopkodják majd az újabb autókat is, hogy méh telepen végezzék. Iszonyatos fosztogatás lesz a vége, ha valaki nem állítja meg őket, a fosztogatókat és az orgazdákat.

2013. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat.
2013. nov. 20. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez marhaság. Mi utána kérdeztünk és ugyanúgy le lehet adni mindent. Ugyan január 1.-től szabályozzák a magánszemélynél a mennyiséget de lehet vinni.
2013. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ebből élnek nemtudom mi lenne velük kocsik nélkül.
2013. nov. 20. 22:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ebből élnek. Az autóbontásból a bontók élnek. A méhbe vasat szokás vinni tudtommal, ami egy autóban nem sok van. Mármint annyi biztos nincs, hogy megérje vele foglalkozni.
2013. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!