Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e 46 316i facelift Érdemes...

Bmw e 46 316i facelift Érdemes ilyet vásárolni? Nagyon gyenge ez a motor? - vagy csak a nagyobb bmw motorokhoz képest gyenge

Figyelt kérdés
Mennyi a fogyasztása ?
2013. nov. 24. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális közlekedéshez elég az ereje. Fogyasztása 6-9 liter között. Én minél fiatalabbat, 2003 utánit keresnék. Öreg BMW-vel garantáltan csak a szopás van, tapasztalat.
2013. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A 316i-ben már 1.8as motor van, ami 175Nm és 115Le, paraméterekkel rendelkezik, 0-100km/h-ra az egyik oldal szerint 10.9 másodperc alatt gyorsul 100-ra, de most találtam olyan videót, amelyen gyári állapotban 10.3-at mértek.

Ha útba akad egy 318i (2 literes motorral), akkor az még jobb (200Nm,143le,0-100 elvileg 9.3 sec, de vannak videók nem tuningoltakról, amikkel 8.3 alatt gyorsulnak).

Ha normálisan mész és nem versenyzésre veszed, akkor tökéletesek, esztelenség lenne nagy benzinfaló motorút venni. Keveset fogyasztanak, főleg a 318i a legoptimálisabb.

Itt található meg a komplett adatlap:

[link]


Csak nehéz találni ezekből egyáltalán eladót. Hol keresgélj? Én lehetőleg Magyarországról vennék. Az E46ot ugyebár már nem gyártják és az eltelt évek alatt külföldről már rég elhordták a jó állagúakat és ott is csak azokat lehet kapni, amiket már egy török, vagy egy kelet európai lehasznált. Akkor már mindegy, hogy Magyarországról veszel, vagy külföldről. E46 316i és 318i-ból egyébként sokat vettek újonnan Magyarországon is és ezeket elhordják a mai napig szervizbe, ráadásul kevés kilométer van bennük, nem úgy, mint a külföldről hozott csodákban.

2013. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!