Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges? Vagy csak illegáli...

Rick Toretto kérdése:

Lehetséges? Vagy csak illegális úton?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy autómárka(továbbiakban AM), és egy szériából van egy AM 2,5 benzin, manuális váltóval, és egy AM 4.0 automata váltós. Na most, nekem a 2,5benzin, manuális váltós MOTOR kellene, de mivel rohad a kacni, áttenném a 4.0 kacnijába a MOTORT. Ez legális? Le tudom papíroztatni, hogy úton mehessen? Kapok rá forgalmit? Vagy lakatoljam évekig a 2.5öt? Válaszokat köszi

2013. dec. 3. 14:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Eladni tuti nem akarom, ilyen gond nem lesz!
2013. dec. 3. 14:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem legális. Motorszám változást le tudnál még itthon is papírozni, viszont az alvázszám az alvázszám....


Illegálisan annyit tudsz csinálni, hogy valami véletlen és egy jó lakatos folytán átkerülnek az alvázszámot tartalmazó elemek a másik autóra és ha ügyesen csinálták, akkor műszakin sem fog bukni. Viszont , ha több helyen van alvázszám, akkor ehhez kasztniig kell bontani a kocsit, majd újra összerakni... Ez sem lesz olcsó móka és persze teljesen illegális :/

2013. dec. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég drága lenne, de szerintem megvalósítható.

Amúgy a miért kacni?

2013. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!